Masterplan od Oasis

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Túto pieseň napísanú v japonskej hotelovej izbe považuje Noel Gallagher a fanúšikovia za jedno z jeho najlepších diel. Texty boli inšpirované dlhou chodbou hotela a tým, čo Gallagher opísal ako „dobrý relaxačný dym“. Na otázku, čo pre neho pieseň znamená, Noel odpovedal: „Toto je pre mňa zhrnutie vašej cesty životom. Vieme len to, že nevieme. “
  Derek - Kingsport, TN


 • Na konci tejto piesne môžete vysokým hlasom počuť vokál z piesne skupiny The Beatles „Octopus's Garden“. Hlas je Noel Gallagher.
  david - Veľká Británia, Anglicko


 • Pôvodne to bola B-strana. Bola to štvrtá skladba na CD verzii singlu „Wonderwall“ vydanej v októbri 1995, tri roky pred Masterplan album bol vydaný so zvyškom Oasis best B-Sides.
  Daragh - Dublin, Írsko


 • Aj keď mnohí špekulovali, že odkazy na pieseň „Brother“ („Prosím, brat, nechaj to byť“) boli zamerané na Liam Gallagher, Noel to popiera a hovorí: „Všetci sme bratia a sestry.“
  Derek - Kingsport, TN
 • Na tejto skladbe účinkujú: Steve Sidwell, Derek Watkins a John Barclay na trúbkach, Phil Todd a Dave Bishop na tenorsaxe, Gavyn Wright, Wilf Gibson, Perry Montague Mason a Vaughan Armon na husliach, George Robertson a Bill Hawkes na viole a Tony Pleeth a Paul Klegg na violončele. Mosadz a struny usporiadali Nick Ingham a Noel Gallagher.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: