Viac ako slová od Extreme

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň, ktorú napísali hlavný spevák skupiny Extreme Gary Cherone a gitarista Nuno Bettencourt, je o chlapcovi, ktorý miluje dievča a vie, že aj ona jeho, ale chce, aby to dala najavo viac než len slovami „Milujem ťa“. Hovorí, že ak by mu prejavila viac náklonnosti a citu, nemusela by hovoriť, že ho miluje, pretože by to už vedel.

  V našom rozhovore s Nunom vysvetlil: 'Slovo 'láska' je samo o sebe veľmi preriedené, takže sme len chceli povedať: ,Nie je to naozaj o tom, že to hovoríme,' pretože každého poriadne nahnevá, keď si to niekto povie. Hovoria: „Milujem ťa“ a každý hovorí: „Ó môj Bože! Musí to byť vážne. Musí to byť ťažké.“ Je to ako: 'Ehm... to sa ľahko hovorí.' Je to naozaj o zobrazujúci to neustále a nepretržite vo vzťahu. Vedeli sme, že to bola správa.“


 • Akustická milostná balada, toto bola výkladná skriňa pre citlivú stránku kapely, ale nereprezentovala ich prácu. Vlastný debut skupiny vyšiel v roku 1989 a väčšinou ho tvorili rockeri ako 'Play With Me.' Ich ďalší album bol Pornograffitti , ktorá obsahovala túto skladbu a tiež ďalšie akustické číslo 'Hole Hearted', ktoré sa tiež stalo obrovským hitom.

  Skupina nahrávala piesne v rôznych štýloch, ale rock bol ich základ. Keďže 'More Than Words' a 'Hole Hearted' boli také úspešné, mnohí poslucháči predpokladali, že poukazujú na zvuk Extreme a boli šokovaní, keď si kúpili album alebo išli na koncert.
 • Podľa Nuna prišiel s väčšinou tejto piesne sediac na verande, sám s gitarou. Prišlo mu to veľmi rýchlo, ako väčšina jeho skladieb (Nuno opustí skladbu, ak nepríde rýchlo). Pieseň priniesol do vnútra Cherone, ktorý pri skladaní piesne zahasil text.


 • Extreme to na tejto skladbe zachovalo veľmi jednoducho, s minimálnou produkciou. Video to tiež odráža, keďže chceli, aby sa pozornosť sústredila na skladbu. Čiernobiely klip, ktorý režíroval tím manželov Jonathana Daytona a Valerie Faris, zobrazuje Nuna Bettencourta a Garyho Cheronea sediacich, ako spievajú pieseň v štúdiovom prostredí. Dayton a Faris režírovali aj videoklip 'Hole Hearted'; pokračovali v réžii filmu z roku 2006 Malá Miss Sunshine .

  Keďže sa vo videu objavili iba Bettencourt a Cherone, mnohí diváci predpokladali, že Extreme je duo - v skutočnosti boli štyri kusy.
 • Charakteristickým prvkom v tejto skladbe je rozložená linka, keď Cherone spieva „Dont“. niekedy. Nechaj. ja. Choď...“ Tento malý zlom vynikal najmä v skladbe s tak malou inštrumentáciou. Keď Cherone prišiel s touto linkou, pracoval na vokálnej melódii, ktorú mu priniesol Nuno Bettencourt.
 • Britská kapela BBMak o tom informovala na svojom Skôr či neskôr album a tiež ho predviedli na MTV's New Years Party v roku 2001. Popová skupina Westlife tiež pokryla túto pieseň na svojom albume Westlife v roku 1999. Ich verzia zaznamenala pozitívny ohlas najmä na iTunes store. >> Kredit na návrh :
  Ally - Scottsdale, AZ
 • Slovo „extrémne“ bolo populárne na začiatku 90. rokov a používalo sa na opis drsnej mládeže a nebezpečných športov. ESPN odštartovala 'Extreme Games' v roku 1995, no budúci rok ich premenovala na 'X Games', aby nezostali datované.
 • Extreme vydali dva ďalšie albumy, ktoré obsahovali niekoľko menších hitov ('Rest in Peace' - #96 USA, #13 UK; 'Stop the World' - #95 US, #22 UK) pred rozpadom v roku 1996. Cherone sa stal hlavným spevákom skupiny Van Halen, ktorý nahradí Sammyho Hagara. Keďže jeho najznámejšími skladbami boli balady ako táto, mnohí fanúšikovia VH si výberom lámali hlavu. Van Halen vydal jeden album ( Van Halen III ) s Cherone, než sa rozhodol, že to nefunguje.

  Extreme sa znovu sformovali v roku 2007 a vydali svoj piaty album, slečna Rocková , v roku 2008. Bettencourt prevzal povinnosti ako Rihannin turistický gitarista v roku 2009 a priniesol svoje rockové riffy na jej živé vystúpenia.
 • Toto bolo použité na Kancelária v epizóde 8. série „Garden Party“. Andy sa ju pokúsi zaspievať ako duet so svojím otcom predtým, než jeho brat, ktorého hrá Josh Groban, vstúpi do hry 'Forever Young' od Roda Stewarta.

  Bol použitý aj v týchto televíznych reláciách:

  Radosť („Shooting Star“ – 2013; „Balada“ – 2009)
  Mentalista („Ružové okuliare“ – 2010)
  Byť Ericou ('Dr. Tom' - 2009)
  Vo Philadelphii je vždy slnečno („The Gang Goes Jihad“ – 2006)

  A v týchto filmoch:

  Rock Of Ages (2012)
  Guru lásky (2008)
  Zabudnutie na Sarah Marshallovú (2008)


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: