Moje hrby od Black Eyed Peas

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň je o žene s veľkým telom a o tom, ako ju používa vo svoj prospech. Predstavuje ich speváčku Fergie v vzdornom režime mačiatka, dráždi chlapcov, ktorí na ňu pozerajú v klube a vyhráža sa, že ak sa jej dotknú, začnú drámu. Will.i.am hrá úlohu svojho aktivátora a pýta sa, čo urobí s tými jej hrbmi. Pieseň vynikala svojou lyrickou bláznivosťou a dokázala, že dobrý úder dokáže prekonať texty ako „môj hrb, môj hrb, moje krásne malé hrudky“.


 • Toto je ukážka techno piesne z 80. rokov s názvom „I Need A Freak“ od Sexual Harassment. „I Need A Freak“ napísal Cleveland, Ohio DJ Orrin Lynn Tolliver Jr. a nahral ho a jeho koncepčná skupina Sexual Harassment v štúdiu priateľa Jamesa McCantsa. McCant pieseň zaregistroval u agentúry pre správu práv BMI a súhlasil so zaplatením 75% licenčných poplatkov Tolliverovi, ale neskôr to odmietol. Napriek tomu, že Tolliver poslal McCantovi list o zastavení a zdržaní sa, ponúkol skladbu na vzorkovanie, pričom Black Eyed Peas ju môže použiť. V júni 2011 bola Tolliverovi priznaná náhrada škody vo výške viac ako 1,2 milióna dolárov v súdnom prípade za nesprávny výber vzorky jeho piesne.


 • Na konci piesne je krátky okamih úprimnosti, keď Will hovorí Fergie: „Trávme čas nie peniazmi.“ Rýchlo však začne spievať o miešaní jej mlieka s jeho kakaovými puffmi, čo je odkaz na sex. LL Cool J urobil vo svojej piesni Milky Cereal z roku 1990 celú pieseň obilnín/sexuálnych metafor - vrátane Cocoa Puffs.


 • Pôvodne bola pieseň Black Eyed Peas „Don't Lie“ vydaná ako prvý singel skupiny Monkey Business , ale neprešlo to dobre a namiesto toho začali hrať rozhlasové stanice. Výsledkom bolo, že si pieseň stiahlo veľa ľudí a stala sa obrovským hitom s minimálnou propagáciou.
  Donovan Berry - El Dorado, AR
 • Podľa nášho počítania sa fráza „Moje hrbole“ opakuje 34 -krát.


 • Black Eyed Peas získal Grammy v kategórii Najlepšie popové duo alebo skupina s vokálom.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko
 • V roku 2007 nahrala Alanis Morissette a pomalá, zmyselná verzia s videom, ktoré si robí srandu z originálu. Stal sa z toho fenomén youtube a predviedol vtipnú stránku Alanis. Fergie poslala Morissette tortu v tvare zadku, keď na ňu zapôsobila jej interpretácia.
 • Will.i.am pôvodne napísal túto pieseň s prsníkovou tematikou pre bábiky Pussycat Dolls.
 • Will.i.am priznal pre MTV News, že ho unavilo hrať na koncertoch drzú pieseň. Povedal: „Pred ... to bolo ako:“ Vieme, že musíme hrať (úspešné piesne) „Pump It“ a „Let's Get It Started“. Kedysi sme na konci robili „Začnime“, pretože to bolo naše veľké finále, ktoré v skutočnosti nemalo zmysel. A na chvíľu (urobili sme) „My Humps“ a potom sa to dostalo do bodu, keď sme už nechceli hrať „My Humps“. Viete, pretože som stretol dievča na diskotéke - len som to už nechcel povedať, lyricky. Po textovej stránke to nebolo moje najlepšie. Ale bola to zábava. Neboli to lyrické zázraky, ale úder sa hojdal, a tak sme ho tam hodili a nechali rytmus dlho čakať. “
 • Text tejto piesne bol zvolený za najhorší v tanečnej hudbe. V prieskume, ktorý uskutočnil britský festival tanečnej hudby UK Global Gathering, v júli 2012, 22% hlasujúcich zvolilo „My Humps“. Nemecký techno act Scooter obsadil druhé miesto na 18% s piesňou „Nassaja“, kde spievali: „Nie je to vták, nie je to lietadlo. Vo vlaku musí byť Dave. '
 • Michael Scott to použil ako vyzváňací tón v sezónach 2 a 3 Kancelária .

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: