Nikdy nekončiaci príbeh od Limahla

Zistite Svoj Počet Anjela

Prehrať video
  • Keith Forsey a Giorgio Moroder napísali túto pieseň pre film z roku 1984 Nekonečný príbeh , ktorý je o chlapcovi Atreyuovi, ktorý vstúpi do magickej krajiny a musí ju zachrániť pred zničením. Je to fantasy film a pieseň ladí s tónom, s magickými klávesnicami, veternými zvukovými efektmi a záhadnými textami ako „Rýmy, ktoré zachovávajú svoje tajomstvá, sa rozvinú za oblakmi“.

    Moroder bol architektom diskotékovej éry a písal a produkoval väčšinu hitov Donny Summer. V 80. rokoch aktualizoval svoj zvuk a spojil sa s Forseyom, aby k nemu napísal ústrednú pieseň Flashdance . Forsey je spoluautorom hitu Simple Minds Nezabudni (zabudni na mňa) . '


  • Limahl (vlastným menom: Chris Hamill) je známy predovšetkým ako vedúci spevák skupiny Kajagoogoo, ktorá mala v roku 1983 hit „Too Shy“. V tom istom roku bol zo skupiny vylúčený a vydal sa na sólovú dráhu. „Never Ending Story“ mu priniesol solídny sólový hit, ale v Amerike už nemal žiadny ďalší úspech a v Európe zaznamenal iba niekoľko menších zásahov. Kajagoogoo pokračoval bez neho, pričom v roku 1984 vydal mierne úspešný album s názvom Ostrovy , ale čoskoro nato prídu do prudkého poklesu a rozídu sa po svojom ďalšom albume. V 00 -tych rokoch sa Limahl stretol s kapelou na rôzne vystúpenia.


  • Ženským hlasom na tejto skladbe je americká speváčka Beth Anderson.


  • Strelec Jennings nahral túto pieseň s Brandi Carlile na album 2016 Countach (pre Giorgia) , pocta Giorgiovi Moroderovi. Carlile je veľkou fanúšičkou filmu a na oboch rukách si nechala vytetovať logo. Keď ju Jennings stretol na poctivom koncerte Johnnyho Casha, všimol si ich a požiadal ju, aby spievala na tejto skladbe.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: