Numerológia 9 - Význam čísla 9

numerológia 9 ľudíVždy si uvedomujú a zaujímajú sa o potreby ostatných a stávajú sa osobou, na ktorú sa každý obráti tvárou v tvár nejakým ťažkostiam. Veľmi často sú posadnutí riešením problémov iných ľudí a zanedbávajú svoje rodinné povinnosti. Imponuje im tiež ich prehnaná úprimnosť (ktorá im často spôsobuje problémy), ich dominantný charakter, jasná inteligencia a nadšenie a vášeň, ktorú do všetkého robia.Ach nie, povedal som príliš veľa

Jasná a jasná mentalita, otvorená, voľná a bez zábran. Bohémska a výstredná láska k slobode a dobrodružstvu je takmer taká intenzívna, ako ich nespochybniteľná veľkorysosť. Romantický a snový, jedným z týchto snov by bolo cestovať po svete bez prekážok alebo viazaných strún. Ušľachtilá, altruistická a charitatívna ich láskavosť a láska presahujú ich prostredie a objímajú každého.

Negatívne vlastnosti Počet 9 ľudí

Na negatívnej strane sa môžu stať impulzívnymi, vznetlivými, neznesú zlyhania ostatných, neurotickými, netrpezlivými, obrannými a niekedy môžu mať úlohu obete. Ak sa nechajú unášať týmto postojom, rozbijú sa na tisíc kúskov a ich hodnoty budú rozbité.

čo znamená 717

Numerológia 9 význam

Význam čísla 9 v numerológii predstavuje veľké duševné a duchovné realizácie, je to číslo zasvätenia, pretože znamená koniec fázy duchovného vývoja a začiatok ďalšej vyššej etapy, symbolizovanej prechodom z jednotiek do desiatok . Číslo 1 otvára sériu jednoduchých číslic, 9 ju uzatvára, pretože je opačným extrémom. 1 predstavuje individualitu a 9 univerzálností, čím sa uzatvára cyklus zahájený v 1.

9 je množstvo duchovnej sily, pretože obsahuje múdrosť ostatných čísel v jednoduchej sérii.

Pridané k akémukoľvek číslu, mystickým znížením, vždy vráti rovnaké číslo,
napríklad, 8 + 9 = 17 = 1 + 7 = 8.Zaujímavé Články