One Last Breath od Creed

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Osoba, o ktorej spieva Scott Stapp, si v tejto piesni myslí, že jeho život sa skončil, ale posledným dychom sa snaží udržať život a veci, ktoré na ňom miluje. Vo svojom živote nikam neodíde a pokúša sa uniknúť. Neskôr v piesni sa jeho pohľad ešte viac zatemní („teraz, keď je koniec“) a zamyslí sa nad chybami, ktorých sa dopustil, a kričí do neba o pomoc. V poslednej časti piesne našiel silu ísť ďalej („Ale stále verím, že mi niečo zostáva“), a aj keď je do posledného dychu, stále si myslí, že sa jeho život zlepší.
    Anders - Skagen, Dánsko


  • Hudbu k ich piesňam napísal gitarista skupiny Creed Mark Tremonti. Povedal nám: „One Last Breath“ je jednou z mojich obľúbených gitarových línií, takže je to jedna z mojich obľúbených hudobných skladieb pre Creed. Je to pieseň, ktorá sa ukázala byť jednou z našich najväčších piesní, aké sme kedy vydali. Myslím, že to malo jedny z najviac zobrazení, aké sme kedy na YouTube mali, takže je to pre tábor Creed veľmi dôležité. '

    Toto video je skutočne jedným z najobľúbenejších. Réžia: Dave Meyers Meyers tiež natočil video „With Arms Wide Open“, ako aj videá pre Missy Elliott („Work It“), Pink („ No a čo '), a veľa ďalších.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: