Only Time od Enya

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Skladbu „Only Time“ napísala a nahrala rodená hovorkyňa galčiny Enya a vyšla v roku 2000 ako prvý singel skupiny Deň bez dažďa . Pieseň získala nový význam v roku 2001 ako pocta piesne z 11. septembra; Enya to predviedla Larry King naživo 8. novembra 2001. Toto bol špeciálny program na pamiatku obetí najčernejšieho dňa v histórii Ameriky, v ktorom sa okrem iného predstavili prezident a starosta New Yorku. Enya potvrdila, že bude hostiteľom Kinga, že pieseň má byť znova zverejnená 20. novembra. Celý výťažok bude venovaný hasičom, najlepším v Amerike, ktorí pri zverstvách stratili viac ako tristo dôstojníkov.
    Táto verzia 'Only Time' bola prevedená naživo z Los Angeles so sprievodom zboru a huslí.
    Alexander Baron - Londýn, Anglicko


  • Pieseň sa vrátila do rebríčka Hot 100 koncom roku 2013 po soundtrackoch k kampani Volvo Trucks, v ktorej sa predstavil Jean-Claude Van Damme.


  • Toto bolo použité na Priatelia v epizóde sezóny 8 „Ten, kde sa Chandler kúpa“. Hrá to tak, že Chandler relaxuje vo vani.

    Používal sa aj v televíznych reláciách Elementárne („Through the Fog“ - 2018) a Bez limitu („Psie raňajky“ - 2016), ako aj filmy Deadpool 2 (2018) a Sladký november (2001).


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: