Ups ... Urobil som to znova od Britney Spears

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Titulná skladba k víťaznému druhému albumu Britney Spears s názvom „Oops ... I Did It Again“ má veľmi vhodný názov: Napísal ho Max Martin, švédsky producent, ktorý napísal prvý hit Britney, „... Baby One More Čas, “a znie to veľmi podobne.


 • Spears získala pri vydaní tejto piesne krajší obraz. Mala len 16 rokov, keď bol vydaný singel „... Baby One More Time“, ale mala 19 rokov pre album „Oops“, ktorý jej umožnil sugestívnejší predaj. Video prehralo jej sexualitu a po slove „Nie som taký nevinný“ ľudia spochybňujú jej tvrdenie, že bola panna.


 • Čo je to „oops“? Britney si opäť zlomila srdce. Nemôže si pomôcť, že sa do nej chlapi stále zamilovávajú.


 • V piesni je prestávka v dialógu, kde Britney dostane náhrdelník a hovorí: „Ale myslel som si, že to stará žena nakoniec zhodila do oceánu?“ Podľa skladateľa Maxa Martina je to malý vnútorný vtip o filmovom pokladni Titanic .
  Britney - Calabasas, CA
 • Po jej debutovom albume bolo veľké očakávanie ďalšieho vydania Spears, nielen pre hudbu, ale aj pre imidž, ktorý predstaví. Táto pieseň na tieto otázky odpovedala a ukázala, že hudobne by sa držala rovnakého scenára, ale pokiaľ ide o imidž, trochu by dospela. Album nebol taký úspešný ako jej prvý, ale napriek tomu sa v Amerike predalo pozoruhodných 10 miliónov kópií a získal certifikáciu Diamond. To z nej urobilo jedinú interpretku, ktorá išla na Diamond so svojimi prvými dvoma albumami, čo je rekord, ktorý pravdepodobne obstojí v tom, že predaj albumov vo všeobecnosti začal na začiatku 20. storočia klesať.


 • Video, na ktorom je Spears v červeno-latexovom obleku, režíroval Nigel Dick, ktorý stál za ziskom niekoľkých Britneyiných prvých promo akcií, vrátane videa „… Baby One More Time“. Pripomenul, že ihrisko, ktoré mu dal Spears, malo jednu konkrétnu špecifikáciu. '' Chcem byť v červenej kombinéze. 'Chcem mať naozaj roztomilého vesmírneho hráča, ale nemôžu tam byť žiadne rakety,' povedal Dick. „Bol tu ešte jeden kombinézu, ktorá bola fantastická a ktorú som miloval. Predvčerom mi bolo povedané, že Britney si najala toho chlapíka, ktorý pracoval s Michaelom Jacksonom, a tak ho využijeme. To je teda kombinéza. “
 • Rekordných 155 rozhlasových staníc si to pridalo do svojich zoznamov skladieb prvý týždeň, keď to vyšlo. To odzrkadľuje humbuk okolo singla.
 • Tým sa začal trend popu. Nasledujúci rok mal Blu Cantrell hit „Hit“ Em Up Style (Oops!). “ V roku 2002 sa Tweet dostal na č. 7 v USA s piesňou „Oops (Oh My)“.
 • Spears predviedla toto a jej cover od Rolling Stones „(I Can't Get No) Satisfaction“ ako dvojpiesňovú kombináciu v takmer nahej podprsenke a zodpovedajúcich nohaviciach na udeľovaní cien MTV Video Music Awards 2000, ktoré šokovalo publikum a predstavilo nový obraz Britney. Rodičia a médiá spochybňovali Spearsov odpočinkový striptíz, na ktorý odpovedala: „Len som chcel vyzerať skutočne iskrivo a zábavne. Nie som rodičom detí, nemôžem im hovoriť, čo majú robiť, jednoducho idem hore a urobím si svoje. '
  Britney - Calabasas, CA
 • Vo filme z roku 2002 Austin Powers: Goldmember Austin vyhodí Britney do vzduchu a povie: „Ups, urobil som to znova.“
 • Potom, čo sa Spearsová zranila počas natáčania videa, potrebovala Spears do hlavy štyri stehy. Stalo sa to v scéne, kde ležala na podlahe a dopadla na ňu kamera, ktorá sa pokúšala zachytiť režijný záber. Ups.

  Natáčanie ukončila po tom, ako sa zašili.
 • Rozhlasová stanica v Scrantone v Pensylvánii urobila paródiu na túto pieseň s názvom „Oops ... They Deflated Again“, ktorá si robila srandu z klebiet, že Spears dostal prsné implantáty.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: