Trpezlivosť od Guns N' Roses

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Po manickom sluchovom náporu ich debutového albumu Chuť na ničenie , Guns N' Roses nám dali 'Patience', nežnú pieseň, kde Axl Rose spieva o čakaní vo vzťahu. Bol to jediný singel vydaný z druhého albumu, G N' R Klamstvá .


 • Táto skladba udávala trendy v používaní úplne akustickej inštrumentácie, vďaka čomu bolo pre hard rockerov bezpečné ukázať svoje citlivé a zraniteľné stránky nenápadnejším spôsobom, než aby využívali formát power balady, ktorý bol koncom 80. rokov taký populárny medzi vlasovými kapelami.


 • Na tejto trati pískal Axl Rose. Je to tiež ten, kto odpískal ' Paradise City '. >> Kredit na návrh :
  Bertrand - Paríž, Francúzsko


 • Táto pieseň hrá vo filme Robert DeNiro z roku 1991 Cape Fear v scéne, kde ju hrá postava Juliette Lewis, aby prehlušila boj svojich rodičov. Objavuje sa aj vo filme z roku 2013 Teplé telá .
 • Toto je veľmi populárna karaoke skladba, ktorej sa však možno budete chcieť vyhnúť. Kimberly Starling z Informátor karaoke hovorí, že je to jedna z top 5 skladieb, ktorá má tendenciu bombardovať. „Priemernému uchu to uniká a keď stlačíte kláves na tejto, znie to v uchu ako hovno v miske na punč,“ hovorí.


 • Predtým, ako sa Geffen Records rozhodli, že je to príliš dlhé, názov albumu bol Lži! Sex, Drogy, Násilie, Šokujúca pravda .
 • 30. januára 1989 hrali Guns N' Roses na odovzdávaní cien American Music Awards s Donom Henleym na bicích, pretože Steven Adler bol na odvykačke. Henley to urobil ako láskavosť Axlovi Roseovi, ktorý spieval harmonické vokály v jeho piesni „I Will Not Go Quietly“, ktorá sa objavila v jeho skladbe. Koniec nevinnosti album neskôr toho roku.
 • Vhodne decentné video režíroval Nigel Dick a natáčalo sa v hoteli Ambassador v Los Angeles.
 • Po tom, čo pomohol svojej dcére Toni naučiť sa pieseň, sa Chris Cornell v marci 2016 inšpiroval, aby sám nahral skladbu „Patience“. Jeho verzia vyšiel až 20. júla 2020, dva roky po spevákovej smrti v deň jeho 56. narodenín.

  Skladba sa umiestnila na vrchole rebríčka Mainstream Rock Songs, vďaka čomu dostal svoje prvé sólo Billboard #1. Cornell tiež dosiahol vrchol osemkrát, keď hral pred Soundgarden a Audioslave a pri inej príležitosti ako hosťujúci spevák v 'Heavy Is the Head' od Zaca Brown Band.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: