Dokonalé od Eda Sheerana

 • Ed Sheeran napísal túto pieseň lásky z čias valčíka pre svoju priateľku Cherry Seaborn, ktorá je priateľkou zo starej školy. Keď to napísal, netušil, či sa jej trať skutočne páči alebo nie. „Práve som to zaznamenal a odoslal, pretože v tom čase žila v New Yorku, takže som nevidel jej reakciu,“ povedal pre BBC Radio 2. „Myslím, že sa jej to páčilo, je to dobré“ (dobré) . '
 • Svadobná pieseň sa teší na budúcnosť detí a rodiny a spoločné starnutie. Sheeran napísal sólo melódie a rozhodol sa napísať najväčšiu pieseň svojej kariéry. „Len som chcel poraziť“ Myslenie nahlas '. Nebol som v ničom inom, “povedal Zane Loweovi z Beats 1. „Chcel som poraziť„ Thinking Out Loud “, pretože viem, že tá pieseň ma bude definovať a bude to tá pieseň o päťdesiat rokov, ako keď máš jednu takú pieseň, si tým umelcom, ale keď máš dve alebo tri piesne takto vtedy začneš byť ako Van Morrison. “
 • Skladbu „Thinking Out Loud“ napísali spolu s folkovou speváčkou Amy Wadge a Sheeran pre BBC povedal, že chce, aby bola na titulkoch jeho najväčšia pieseň v kariére. „Potrebujem napísať najlepšiu pieseň o láske v mojej kariére,“ povedal, „a musím to urobiť na sto percent, aby to každý počúval a povedal: Ó, f-k, nie, v skutočnosti to dokáže to. “
 • Baby, tancujem v tme s tebou medzi rukami
  Naboso na tráve a počúvame našu obľúbenú pieseň
  Keď si povedal, že vyzeráš neporiadok, zašepkal som si popod nos
  Ale počul si to, miláčik, dnes večer vyzeráš perfektne


  Inšpirácia pre refrén prišla z nepravdepodobného miesta - tancovania na skladbu March Madness od rappera Atlanty Future na trávniku v dome Jamesa Blunta na Ibize. Hovoriť s Zábava Dnes večer Kanada “Sheeran vysvetlil inšpiráciu za čiarou:

  „Boli sme na Ibize v dome Jamesa Blunta a z nejakého dôvodu nastal v noci určitý bod a ľudia jednoducho pustili domácu hudbu. Jednoducho nemám rád house music - vôbec! Tak som to zmenil na Future’s 'March Madness' a tam bola partia 40 ročných ľudí typu: 'Čo robíš? Čo to je?' A potom sme si zatancovali. '

  „Marcové šialenstvo je cestou mimo budúcnosti 56 nocí mixtape. Počas melódie rapper z Atlanty výslovne spája svoj boj s bojmi sveta okolo neho.
 • Zasnežené video bolo natočené na zjazdovkách v rakúskom Hintertuxe v októbri 2017. Príbeh Eda Sheerana, ktorý sa zamiloval do dievčaťa, na ktorom vyrastal, bol založený na scenári, ktorý napísali on a režisér Jason Koening (ktorý klip natočil pre Tvar teba '). Spevákov milostný záujem hrá Nádherní tvorovia a Umelec katastrofy herečka Zoey Deutch.

  „Prišiel som s nápadom na video, pretože mám rád Vianoce,“ povedal Sheeran. „V dnešnej dobe nie je k dispozícii dostatok vianočných videoklipov. Takže áno, chcel som sneh a romantiku. Pieseň je každopádne syrová a myslel som si, že by sme na nej mohli ísť aj ako plnokrvný švajčiarsky syr. “
 • Napriek tomu, že pieseň neobsahuje žiadne odkazy na sneh, Ed sa pre video rozhodol pre zimnú tému. Prezradil na Slnko že klip inšpiroval úspešný singel skupiny Stay 17 od skupiny East 17 z 90. rokov.

  „Nie je to vianočná pieseň, ale vo videu je sneh. Všetci sú v puzdrových bundách na snehu a stala sa z toho vianočná pieseň, “vysvetlil Sheeran. „To som rád,“ ​​to je naozaj múdre. To sa teraz hrá každý rok, pretože vo videu je sneh. Takže pri videu „Perfect“ som si povedal, že áno, vložíme doň sneh. “
 • Ed Sheeran sa spojil s Beyoncé na oficiálnom remixe piesne, ktorý vyšiel 30. novembra 2017. Anglický spevák v minulosti spolupracoval s pani Carterovou, keď spoločne účinkovali na poctivom koncerte Grammy pre Stevie Wonder a na Global Citizen Festival v roku 2015.
 • Nová verzia trate bola treťou prekvapivou funkciou Beyoncé za posledných niekoľko mesiacov roku 2017 po jej príspevkoch do remixu „Mi Gente“ s J Balvinom a Willy Williamom a Eminemovho singlu „Walk On Water“.
 • Spolupráca Eda Sheerana s Beyoncé dostala nový názov „Perfect Duet“. Bolo nahrané v štúdiu v New Yorku 17. septembra 2017, pričom na relácii sedel iba jeden ďalší človek.

  'Je to naozaj zvláštna vec, boli sme tam len ja a ona a inžinier, čo bolo veľmi cool,' povedal Sheeran pre News Corp Australia. „Byť jeden na jedného s niekým, koho si tak vážite, a byť schopný zostaviť pieseň tak, ako si predstavujete, bez prispenia niekoho iného ... to je zriedkavé. Keď sa tam stretnú dvaja ľudia, každý má svoj názor, vieš? '
 • Pôvodná verzia Eda Sheerana začala ako akustické číslo. V rozhovore s Zábava dnes večer 's Keltie Knight, pripomenul, že keď Beyoncé začala pracovať na svojej časti duetu, zavolala anglickej hviezde a povedala:' Neviem, ako sa v tomto cítite, ale zobral som z toho všetky nástroje a je to tak. bude to len akustická gitara. ' Na čo Sheeran odpovedal: „Ach, to je skvelé, pretože to bývalo!“

  Dvojica išla tam a späť v štúdiu asi štyri hodiny, kým Beyoncé nahrala svoje vokály. 'Vstúpil, jeden odber, vyšiel,' povedal Sheeran.
 • Remix „Perfect Duet“ bol druhým americkým lídrom v hitparáde Eda Sheerana ako hlavného umelca. Tvar teba . ' Bola to prvá návšteva Beyoncé na č. 1 od roku ' Slobodné dámy (položte na to prsteň) „dosiahol vrchol v roku 2008.
 • Ed Sheeran vydal ďalšiu verziu skladby „Perfect“ 15. decembra 2017. Toto je orchestrálne duet s opernou superhviezdou Andreou Bocelli. Sheeranov brat, klasický skladateľ Matthew Sheeran, zariadil reštart a súrodenci sa vzájomne rozhodli pozvať talianskeho tenora, aby spieval na projekte.

  Sheeran sa pri novom prevedení piesne zaoberal aj taliančinou a v sprievodnom videu je Brit, ktorý sa pokúša zvládnuť text v inom jazyku. Nie je to prvýkrát, čo Sheeran pridal do hitovky druhý jazyk. „Bibia Be Ye Ye“ napríklad obsahuje niektoré texty spievané v Twi, dialekte, ktorým sa hovorí v Ghane.
 • Táto pieseň sa umiestnila na vrchole britského rebríčka Radio Smooth za rok 2018 All Time Top 500, ktorý odhlasovali ich poslucháči. „Careless Whisper“ od Georga Michaela bol druhým miestom pri odpočítavaní.
 • Keď si táto pieseň zabezpečila 52. týždeň v rebríčku Hot 100, Ed Sheeran sa stal prvým sólovým umelcom, ktorý strávil celý rok na zozname s tromi rôznymi singlami. „Perfect“ sa pridal k jeho minulým hitom Tvar teba 'a' Myslenie nahlas , “ktorý v grafe strávil 59 respektíve 58 týždňov.
 • Toto bola najpočovanejšia pieseň v amerických rádiách v roku 2018 s 3,99 miliardami dojmov publika. Ed Sheeran mal už druhý rok za sebou najväčší rozhlasový hit. V roku 2017 bola Sheeranova skladba „Shape of You“ najpočúvanejšou piesňou s 5 847 miliardami zobrazení.

Zaujímavé Články