Fotografia Nickelback

 • Táto pieseň je o zhodnotení zabudnutých a zabudnutých spomienok z detstva kapely v meste Hanna, Alberta. Texty piesní sú kronikou skutočných udalostí a osobnými pamiatkami, na ktoré spomínal vedúci spevák Chad Kroeger.

  Rozprávanie s CBC Vysvetlil: „Je to len nostalgia, vyrastať v malom meste a nemôžete sa vrátiť do detstva. Rozlúčka s priateľmi, od ktorých ste sa vzdialili, kde ste vyrastali, kde ste chodili do školy, s ktorými ste sa stretávali a s tupými vecami, ktoré ste robili ako dieťa, s prvou láskou - všetky tieto veci. Každý má jednu alebo dve spomienky, ktoré má rád, takže táto pieseň je skutočne mostom k tomu všetkému. '
 • Video režíroval Nigel Dick, ktorý režíroval prvé video Britney Spears s názvom Baby One More Time. Natáčalo sa v rodnom meste skupiny Hanna, keď sa skupina vracia do svojich starých stomptov.
 • Fotografia, ktorú Kroeger drží vo videu, je tou, ktorá pieseň inšpirovala: Je to záber na neho a ich producenta Joeyho Moia na silvestrovskej párty. Čo sa týka toho, čo má Joey na hlave, to je chladič na šampanské, pretože si v ten večer vychutnávali nápoje pre dospelých.
 • Chad Kroeger spieva o vlámaní do svojej strednej školy. Spýtal sa NME Koľkokrát to urobil, odpovedal: „No, hovorím, urobil som to poltucetkrát, ale bol som obvinený z 11 prelomení a vstupov ... nerýmovalo sa to. „Musel som to urobiť, prestávka, 11 -krát“, sa nehodí tak dobre ako poltucet. ”
 • Kapela mala pre túto pieseň nového bubeníka. Daniel Adair, predtým z 3 Doors Down, nahradil Ryana 'Nik' Vikedala.
 • Z hudobného videa sa v priebehu rokov mnohokrát urobili mémy, pričom do rámu Kroeger na začiatku držal vo fotoaparáte rôzne obrázky. 2. októbra 2019 sa do akcie zapojil prezident USA Donald Trump, ktorý tweetoval zmenený klip videa s Kroegerom, ktorý držal fotografiu svojho politického rivala Joe Bidena, Bidenovho syna Huntera a muža označeného ako „ukrajinský plynárenský Exec“. , “z čoho vyplýva, že Hunter Biden využil svojho otca na získanie priazne v obchodných vzťahoch s Ukrajinou. O niekoľko hodín neskôr spoločnosť Warner Music podala sťažnosť na porušenie autorských práv a video bolo deaktivované.
 • V roku 2020 Nickelback zaznamenal a nová verzia tejto piesne pre reklamu vo Fotkách Google so zmenenými textami, ktoré vyzdvihujú prednosti služby, ktorá používateľom umožňuje spravovať digitálne fotografie, na rozdiel od tlačených kópií, ktoré boli najbežnejšie pri prvom vydaní piesne. Ukážka textu:

  Pád do králičej diery
  Sú to moje vlasy alebo len ramenová misa

Zaujímavé Články