Pillowtalk od Zayna

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Debutový singel Zayna Malika po jeho odchode z One Direction je elektronická pieseň R & B downtempo obsahujúca predstavy pre dospelých a veľa F-bômb. Predstavuje to prestávku od popových melódií, ktoré predtým spieval ako člen boybandu. Malik je spoluautorom piesne s Anthonym Hannidesom a Michaelom Hannidesom z MYKL a Levi Lennox, ktorí skladbu tiež produkovali.


 • Pri písaní stopy malíkovi Malik jasne na mysli. Povedal Sunday Times : '(Pieseň je) pekne čiernobielo. Každý má sex a je to niečo, o čom ľudia chcú počuť. Je to súčasť života každého človeka, veľmi veľká časť života! A nechcete ho zamiesť pod koberec. O tom sa musí hovoriť. “


 • Sparné hudobné video piesne režíroval Bouha Kazmi a zisťuje, že Malik sa pohybuje v sexuálnej fantázii. Vystupuje v ňom jeho povestná priateľka, modelka Gigi Hadid, ktorá sa ukázala aj v klipoch Taylor Swift 'Bad Blood' a Calvin Harris 'How How Is Is Your Love'.

  Zayn odhalil inšpiráciu na klip počas rozhlasového rozhovoru s rozhlasovou šou L.A. Zachom Sangom a gangom. „Väčšinou je to môj nápad,“ povedal. „Chcel som, aby to bolo reprezentatívne umenie, na ktoré sa v danej chvíli pozerám, dokonca len na perspektívnu úroveň, na povrchu by som chcel, aby bolo umelecké a odlišné a zvonku. To bol celý pocit z videa. Chceli sme, aby sa nám to páčilo. “


 • Zayn napísal pieseň krátko po odchode z One Direction. „V zásade som to napísal krátko potom, čo som opustil kapelu,“ povedal. „Dostal som sa do štúdia s niekoľkými spisovateľmi, ktorí sa volajú Mike a Anthony Hannides. Napísali sme tú pieseň v čase, keď som cítil tieto emócie a mám pocit, že preto to vyšlo tak, ako to dopadlo. Mám pocit, že vo vokáli môžete získať pocit, že myslím to, čo hovorím. '
 • Keď hovoríme o Ranná šou Elvisa Durana , Zayn povedal, že pieseň je viac ako len o sexe. 'Skutočný zámer piesne je, že aj keď máš vo vzťahu skvelé časy, máš aj zlé časy,' vysvetlil. „Ale práve preto sa to oplatí, pretože sa učíš veciam a prechádzaš zážitkami, ktoré ťa zblížia. To je skutočný zámer piesne. '

  'Očividne máš sex a niekedy sa počas svojho vzťahu hádate, takže som to spomenul v piesni,' dodal Zayn. 'Ale nie je to len o sexe.'


 • Pieseň strávila svoj prvý týždeň na 1. mieste v rebríčku Hot 100. Zayn sa tak stal prvým britským umelcom, ktorý sa debutovým singlom zapísal do amerických hitparád na prvom mieste.

  Zayn tiež zatienil svojich bývalých spoluhráčov z kapely One Direction tým, že sa umiestnil na vyšších priečkach, než akákoľvek iná pieseň, ktorú 1D vydala Stateside. Ich najvyššie umiestnenie dosiahlo presne pomenované „Najlepšia pieseň všetkých čias“, ktoré vyvrcholilo na 2. mieste.
 • Zayn nahradil 20. februára 2016 Hot 100 a nahradil Zager & Evans ako posledného umelca v abecednom poradí s Hot 100 #1. Zager & Evans strávil šesť týždňov na vrchole pozície v roku 1969 s filmom „V roku 2525“.
 • Názov sa nenachádza v refréne a v texte sa zobrazuje iba raz: Jediný prípad, kedy Zayna počujeme hovoriť „Pillowtalk“, je na začiatku druhého verša.
 • Lil Wayne skočí na remix piesne. Weezy aj Zayn pridávajú nové verše, ktoré pokračujú v téme medzi listami v novej verzii.
 • Moja myseľ strávil prvý týždeň v americkej albumovej hitparáde na 1. mieste. To znamenalo, že Zayn sa pridal k Clayovi Aikenovi a Lauryn Hill ako jediným umelcom v histórii, ktorí mali debutový singel a debutový album číslo 1 na Hot 100 a Billboard 200.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: