Otrava od Alice Cooperovej

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Cooper v tejto piesni spieva o dievčati, ktoré je pre neho zlé, ale jej kúzlam neodolá. V piesni je prvok masochizmu, ako Alice spieva: „Chcem ti ublížiť, len aby si počul, ako kričíš moje meno.“ Pieseň vyrovnala skladbu „School's Out“ s Cooperovým najvyšším umiestnením v USA.


  • Cooper napísal túto pieseň s Desmondom Childom, čo je jeden z najúčinnejších spôsobov, ako vytvoriť hit. O desať rokov skôr napísal Child s členmi skupiny Kiss text „I Was Made For Lovin 'You“, ktorý otvoril dvere externým spisovateľom v rockových kapelách. Jeho ďalšie vystúpenie bolo Bon Jovi, výsledkom čoho boli ich odpočinkové hity „You Give Love A Bad Name“ a „Livin 'On A Prayer“.

    Child, ktorý tiež produkoval album Meat Loaf Netopier z pekla III , nám povedal o písaní s umelcami, ktorí vo svojich činoch preberajú postavy. 'Je to tenká hranica medzi niekým, kto v piesni rozpráva skutočný príbeh svojho života, a tým, čo si jeho typ postavy vyžaduje,' povedal Child. „Pokiaľ ide o niečo také, je to miešanie. S Alice Cooperovou je to trochu iné a Meat Loaf tiež. To sú skutočné divadelné postavy. Alice Cooper, jeho skutočné meno je Vincent Furnier a Meat Loaf sa volá Michael Aday. Vytvorili si svoje postavy. Obaja začali rovnako - Alice Cooper bol názov jeho kapely a potom ho všetci začali volať Alice Cooper. A to isté pre Meat Loaf. Jeho skupina sa volala Meat Loaf a potom mu ľudia začali hovoriť Meat Loaf. U oboch to evokovalo osobnosti, ktoré sú tak nad vecou, ​​a tak ich hudba naozaj fungovala divadelne. '


  • Toto bolo prvé Cooperovo hudobné video, ktoré získalo rotáciu na MTV. V roku 1975 zlomil novú pôdu, keď z pódiovej šou svojho turné Welcome To My Nightmare urobil plnohodnotný film, ktorý položil základ pre video Michaela Jacksona „Thriller“ - oba klipy nahovoril Vincent Price. S filmom „Poison“ sa Cooper prvýkrát dostal k publiku MTV a stal sa oveľa aktuálnejším pre mladú generáciu, ktorá dostala vtip, keď sa ukázal vo filme. Waynov svet v roku 1992.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: