Pour It Up od Rihanny

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Rihanna spieva o „striptízových kluboch a dolárových bankovkách“ o tomto ženskom sprisahaní lyrického obsahu o peniazoch a striptérkach, ktorý je u mužských rapperov taký obľúbený. Pieseň produkoval hip-hopový beatmaster Mike WiLL Made It a dala by sa zaradiť medzi mestské pokračovanie producentovho hitu s piesňou Juicy J „Bandz a Make Her Dance“. „Mestská hudba bola populárna v 90. rokoch, keď Bad Boy šialene vládli a potom ste mali nahrávky Beyoncé a Usher,“ povedal Mike WiLL. Billboard časopis. „Skutočná dope hudba sa vracia. Mám pocit, že je to súčasť mojej práce. Keďže sme mali 23 rokov, boli sme mladí a prichádzame do hry a Rihanna mala 24 rokov, chceli sme vytvoriť pieseň, ktorá zmení hru. Potom, čo počujú „Nalejte to“, dievčatá sa nebudú báť ohýbať sa a nebudú sa báť hovoriť o svojich peniazoch.


  • Potom, čo bol Mike Will požiadaný, aby predložil niekoľko skladieb pre Rihannu, poslal tri ukážky. „Urobil som pre ňu niekoľko záznamov. Urobil som nahrávku na štadióne [znejúco] a, samozrejme, musel som urobiť nahrávku ako „Nalejte to“, pretože to bolo to, čo sa stalo, “povedal pre MTV News.
    Rihanna si vybrala túto melódiu, ktorá bola najbližšie k podpisovému zvuku producenta. „Viem, že to odo mňa skutočne hľadali. Preto ma tam naozaj zavolali, aby som im dal taký záznam, “povedal. „Je to niečo podobné, ako keby to bol pocit„ Bandz a Make Her Dance “, ale stále to má Rihannin vlastný hop.“


  • Rihanna naverbovala štyroch južných rapperov - Jeezyho, Ricka Rossa, Juicy J a T.I. - pľuvať riekanky na remix piesne. Do značnej miery sa ustupuje pri hip-hopovom prepracovaní hymny striptízového klubu.


  • Mladý Jeezy vo svojom verši cituje Kendricka Lamara „Plavecké bazény (Drank)“, pravdepodobne v reakcii na to, že bol spomenutý v rapperovi Comptona „Umenie tlaku rovesníkov“.
  • Videoklip s tematikou tanca na tyči bol natočený v máji 2013 a spoluautorkou réžie Rihanna. Medzi exotickými tanečníkmi uvedenými v klipe sú Nicole 'The Pole' Williams, Candace Cane a Secret Moneii. Necenzurovaná verzia videa trvala na Vevo iba 10 minút, kým ho streamovacia služba nastavila iba na súkromné ​​zobrazenie.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: