Power by Little Mix (predstavenie Stormzy)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Little Mix tu tvrdí, že vo vzťahoch majú rovnakú moc ako muž:

  Ty si ten muž, ale ja mám, mám, mám moc
  Urobíš dážď, ale ja to zvládnem, zvládnem to, urobím to sprchu
  Mali by ste vedieť, že ja som ten, kto má kontrolu
  Nechám ťa prísť si sadnúť za volant, pokiaľ nezabudneš


  Pieseň má podobnú posilňujúcu tému ako Získajte Weird track „Grown“, kde spieval Jesy Nelson:

  Čo keby vám niekto povedal, že moja jazda a ja preberám kontrolu
  Mali by ste vedieť, že ja som ten, kto má kontrolu


 • Little Mix hovorila o dôležitosti posilnenia postavenia žien svojou hudbou počas rozhovoru v roku 2015 s Časopis Wonderland . „O dievčenskú silu ide. To je to, čo zastávame ako skupina. Chceme urobiť všetko pre to, aby sa ženy cítili lepšie, “povedala Leigh-Anne Pinnock. 'Prišli k nám mamy a doslova nám ďakujú za to, že robíme hudbu, ktorú robíme, pretože ich dcéry sú od počúvania Little Mix šťastnejšie a sebavedomejšie.'


 • Odlišná verzia bola vydaná ako singel s ďalšími vokálmi britského grime umelca Stormzyho. Niektorí fanúšikovia sa pýtali, prečo majú dievčatá pocit, že pieseň o posilnení postavenia žien potrebuje príspevok od mužského umelca. Zdá sa však, že Stormzyová je šťastná, keď šíri feministické evanjelium a rapuje: „Môžete byť ženou aj šéfkou a nosiť nohavice súčasne“.


 • V hudobnom videu k piesni sú Perrie Edwards, Jesy Nelson a Leigh-Anne Pinnock, ako si vykračujú pri hippie dodávke, vedľa radu motocyklov a na mestskom bloku. Jade Thirlwall medzitým vedie súd mimo nočného klubu spolu s celebritami Drag Race, Aljaškou, Courtney Act a Willamom. Prirodzene, objaví sa aj Stormzy.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: