Modlite sa od Sama Smitha

 • Táto duša napustená evanjeliom uvádza Timbalanda k produkčným povinnostiam a je dodávaný s plnohodnotnou, zborovou podporou.

  Možno sa budem modliť, modliť sa
  Možno sa budem modliť
  Nikdy som ti neveril, nie
  Ale budem sa modliť


  Ako teenager navštevoval Sam Smith katolícku školu Panny Márie v Bishop's Stortford. Aj keď priznáva, že sa „modlil“ k kresťanskej viere chrbtom, zdá sa, že nezabudol na lekcie, ktoré získal v náboženskom vzdelávacom zariadení.
 • K piesni viedol čas strávený v Iraku s charitou War Child. Povedal Smith Billboard :

  „V Mosule som strávil päť dní a vrátil som sa v rozpakoch, že som vedel tak málo o svete a životoch iných ľudí. Vrátil som sa k veľkému citátu Niny Simone, že je dôležité hovoriť o dobe, v ktorej žijete. Neurobil som to; Práve som napísal veľa piesní o láske. Preto som chcel napísať o tom, ako v 25 rokoch začínam otvárať oči nad tým, čo sa deje vo zvyšku sveta a že to nie je vždy pekné. '
 • Smith to predviedol ako ceny Grammy v roku 2018.
 • Sam Smith sa spojil s Logic na remixe piesne „Pray“, v ktorej rapper z Marylandu chrlí hosťujúci verš. Nová verzia vyšla ako tretí singel z roku Vzrušenie zo všetkého .
 • Videoklip k verzii skladby s logikou natočil režisér Joe Conner. Natáčalo sa v známej talianskej vile Erba, vile z 19. storočia neďaleko jazera Como.

Zaujímavé Články