Rock and Roll All Nite od Kiss

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Gene Simmons a Paul Stanley z Kiss napísali túto skladbu, ktorá sa stala ich podpisovou piesňou a ktorá sa zvyčajne hrala ako posledná pieseň v ich prídavkoch. Stanley povedal Bruceovi Pollockovi: „Pôvodne sme s Gene mali tendenciu pomáhať si navzájom vyplňovať medzery. „Rock and Roll All Night“ vznikol, pretože sme cítili, že potrebujeme hymnu, pieseň, ktorá by mohla byť krikom všetkých našich fanúšikov. Vrátil som sa teda do hotela a prišiel som na refrén a melódiu. Potom som šiel dole za Genem a ten prišiel s veršami. Kedysi sme si veľa písali. Keď sme sa s Gene stali lepšími spisovateľmi, stali sme sa buď menej ochotnými ohýbať sa svojimi individuálnymi myšlienkami, alebo sa možno obaja domnievali, že naše piesne budú silnejšie, ak ich vyvinie ten, kto ich napísal. “


 • Štúdiová verzia piesne vydaná 2. apríla 1975 vyvrcholila na 68. mieste rebríčka Hot 100. Následná živá verzia, nahraná v Cobo Hall, Detroit 16. mája 1975, bola vydaná ako singel neskôr v tomto roku. Ten nakoniec dosiahol číslo 12 na začiatku roku 1976.


 • Toto bolo uvedené vo filme z roku 1993 Omámený a zmätený . Objavilo sa to aj v týchto filmoch:

  Prečo on? (2016)
  The Nice Guys (2016)
  Gulliverove cesty (2010)
  Vzory (2008)
  Menej ako nula (1987)


 • Paul Stanley v rozhovore s Bernie & Sid In The Morning v roku 2019 zo 77 rádií WABC povedal, že skôr o tom, ako sa dostať hore, ukameňovaní a/alebo opití, je „Rock And Roll All Nite“ oslavnou piesňou.

  „To bolo,“ chcem rock and roll celú noc a párty každý deň. Chcem sa mať dobre a naplno využiť život, '' vysvetlil. „A to je skutočne môj pohľad aj Kissov pohľad - oslava života a maximálne využitie života - pretože, pokiaľ viem, druhú šancu nedostávame. Toto je teda naše sústo do jablka. Vyťažte zo svojho života maximum. “
 • Refrén tejto piesne znie aj na začiatku piesne „Detroit Rock City“ od skupiny Ničiteľ album, ako súčasť úvodu k pôvodnej verzii albumu „Detroit Rock City“.
  Jeff - Haltom City, TX


 • Kiss k tomu natočili video, kde pieseň predviedli spolu s obsadením skupiny To je show 70. rokov .
  Patrick -Conyers, GA
 • Na Kiss z roku 1996 Odpojený albumu, každý z pôvodných členov kapely o tom spieval, keď to hrali na akustických nástrojoch.
  Gary - Steeleville, IL
 • Ace Frehley bol v tomto prípade hlavným gitaristom skupiny Kiss. Cíti, že je to jedno z jeho najlepších diel, pričom Songfacts hovorí: „Je to len pekné sólo Chucka Berryho. Pripomína staršie rock'n'rollové piesne. '
 • Členovia Kiss poskytli svoje hlasy pre epizódu Family Guy kde Peter a Lois absolvujú turné Kiss. Keď skupina hrá túto pieseň, držia mikrofón Loisovi v dave a spievajú za sebou: „Chcem rock and roll celú noc a ...“

  Napriek tomu, že väčšina ľudí (vrátane fanúšikov, ktorí nie sú fanúšikmi skupiny Kiss), pozná tieto slová, Lois to nevie a hovorí: „Majte sa krásne.“ To vedie k jej odhaleniu, že len predstiera, že sa mu páči Kiss kvôli Petrovi, čo ho rozrušuje, kým nejdú do reštaurácie a stretnú sa s kapelou, ktorá pozná Lois ešte z čias, keď bola fanynkou známou ako „Loose Lois“. Peter je poctený, že jeho žena spala s Kiss.
  Bert - Pueblo, NM
 • Americká rocková skupina Poison zaznamenala obal tejto piesne na soundtrack k filmu z roku 1987 Menej ako nula . Neskôr sa to objavilo na ich kompilácii z roku 2006 To najlepšie z jedu: 20 rokov rocku a opäť na ich krycom albume z roku 2007 Otrávený! .
  Alec Thorp - Yorktown Heights, NY
 • Táto pieseň sa spomína v epizóde z roku 1996 Simpsonovci „Homerpalooza“, kde Homer hovorí: „Kedysi som rokoval a valil každý deň a každý deň sa zabával, potom to bolo každý druhý deň. Teraz mám šťastie, ak si dokážem nájsť pol hodinu týždenne, aby som bol zábavný. “
 • Kiss to predviedol na záverečných ceremoniáloch zimných olympijských hier 2002 zo Salt Lake City, zatiaľ čo Katarina Witt a Kristi Yamaguichi na to korčuľovali.
 • Kiss to predviedol na predvianočnej šou Super Bowl 1999 s tanečníkmi oblečenými ako kapela.
 • V roku 1999 Priatelia epizóda „Ten po Vegas“, unavený Joey to začne spievať, aby nespal - tesne pred tým, ako zaspí.

  Bol tiež použitý v týchto televíznych reláciách:

  Nebezpečná kniha pre chlapcov („Ako kráčať po Mesiaci“ - 2018)
  Škaredá Betty („Zápach na súde“ - 2008)
  Dharma a Greg („Chcete s tým hranolky?“ - 1998)
  Plný dom („Opäť na ceste“ - 1994)
 • 1. mája 2009 sa v televíznej šou objavili hlasy Paula Stanleyho a Gene Simmonsa Pomerne zvláštni rodičia na kanáli Nickelodeon. Kiss hrá úlohu „galaktických strážcov bielej paličky“. Pieseň „Rock and Roll All Nite“ znie na začiatku a na konci ich koncertu.
  Zach - Pocahontas, AR

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: