Beží Snow Patrol

  • Toto bol prelomový britský singel Snow Patrol. Vedúci spevák Gary Lightbody o piesni povedal v Q Časopis apríl 2007: „Nikdy predtým som to nikomu nepovedal a nechcem to ľuďom kaziť, pretože to má pre nich svoj vlastný význam. Ale v roku 2000 som užil obrovské množstvo alkoholu a jednej noci som pil v bare Glasgowskej školy umenia. Spadol som dole schodmi. Jonny Quinn (bubeník Snow Patrol) ma našiel na schodisku s krvou, ktorá mi tiekla z hlavy. Povedal, že vyzerám ako policajná krieda, a myslel si, že som mŕtvy.

    Mal som veľké šťastie. Taký pád by vás mohol ľahko dokončiť. Roztrhol som hlavu a zavrel som oči a prišiel som o pár zubov. Posadili ma do lietadla, aby som videl mamu a otca, a keď ma videli, boli zdesení. Hneď potom som v tejto malej gitare napísal Run a pokúsil som sa rozbiť svoju malú izbu blízko Hillhead. Slová „rozsvietiť, rozsvietiť“ dávali zmysel pre maják. Na konci tunela muselo byť svetlo. “


  • Jonny Quinn je synovcom severoírskej televíznej a filmovej herečky Patricie Quinn, medzi ktorej zásluhy patrí napr. Rocky Horror Show , 1 Claudio a Zmysel života Montyho Pythona .
  • V roku 2008 bol na jej luxusnú verziu zahrnutý obal od Leony Lewis Ducha album. Po show-zastavení vykresľovaní spevákom na X-faktor Televízny program vyvolal extatickú verejnú reakciu, pôvodný originál Snow Patrol sa vrátil do 30 najlepších britských hitparád. Náhly dopyt po tejto piesni bol taký náhly, že v ten istý týždeň vstúpil do britskej rebríčka 75 najlepších aj inštrumentálny remake špecialistov na karaoke Ameritz. O niekoľko týždňov neskôr bola vydaná Lewisova verzia ako vydanie iba na stiahnutie a hneď na prvom mieste. v britskom rebríčku jednotlivcov.


  • O tom hovoril Josh Groban vo svojom roku 2018 Mosty album. Jeho verzia je duet so Sarah McLachlan.
  • Cold to pokryli na svojom albume 2019 Veci, ktoré nemôžeme zastaviť . Frontman Sccoter Ward povedal: „Túto pieseň som počúval vždy, keď som musel opustiť rodinu, aby som išiel na turné alebo preč, aby som robil albumy, a vždy som bol veľkým fanúšikom skupiny.

    Štrukturálne sa Coldova verzia okrem pridania harmónií drží blízko originálu. 'Vždy som mal rád harmónie ... pri spievaní piesne alebo počúvaní piesne,' vysvetlil Ward pre ABC News. 'A ja a [gitarista] Nick [Coyle] sme sa rozprávali a ja som povedal:' Mali by sme urobiť 'Beh' s harmóniami. ' A bolo to len, neviem, urobili sme to a bolo to dopované. '


Zaujímavé Články