Vyslovte moje meno od Destinyho dieťaťa

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Je to o žene, ktorá chce počuť, ako k nej jej priateľ láskyplne hovorí, pretože má podozrenie, že je v miestnosti s inou ženou. Hovorí: „Keď nie je okolo teba, povieš:„ Baby, milujem ťa “Prečo hráš hry?
  Markíza - Washington, DC


 • Dvaja členovia skupiny Destiny's Child - LeTavia Roberson a LeToya Luckett - spievali na tejto skladbe, ale vo videu sa neobjavili. Namiesto nich sa objavia ich náhradníci - Farrah Franklin a Michelle Williams. Franklina vyhodili o niekoľko mesiacov neskôr a skupina pokračovala ako trojica.

  Luckett a Roberson tvrdili, že nevedeli, že sú mimo skupiny, kým neuvideli Franklina a Williamsa vo videu.


 • V roku 2000 získala Grammy za najlepšiu pieseň R&B a najlepší výkon R & B dua alebo skupiny.


 • V rozhovore s Popová spravodlivosť , Kelly Rowland prezradila, že toto je jej obľúbená pieseň Destiny's Child. Povedala: „Nahrávanie bolo také zábavné a prešli sme s touto piesňou do úplne nového sveta a bolo to pre nás úžasné. Naše publikum sa zväčšilo. '
 • Video, ktoré vyhralo za najlepšie R & B video na MTV Video Music Awards, režíroval Joseph Kahn, ktorý sa podieľal aj na promo filme „Jumpin“ Jumpin. “


 • Skupina to napísala s LaShawnom Danielsom, Fredom Jerkinsom III a Rodney Jerkinsom - tým istým tímom, ktorý bol zaneprázdnený prípravou Jennifer Lopez na spevácku kariéru v tom istom roku so svojim debutovým hitom „If You Had My Love“.
 • Rodney Jerkins pracoval v Londýne s The Spice Girls; toto bola prvá skladba, ktorú vytvoril, keď sa vrátil do štátov. Povedal Hudobný biznis po celom svete v rozhovore pre rok 2019, že je to jeho obľúbená pieseň, ktorú kedy produkoval. „Toľko ľudí mi dodnes spieva túto pieseň,“ povedal Jerkins.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: