Tajomstvá od The Weeknda

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň je o duplicite a vyblednutí dôvery vo vzťahu. The Weeknd vie, čo má v mysli jeho dievča:

  Je to lož, lož
  Zakaždým ťa chytím
  Vo vašej žiadostivosti, vo vašej túžbe
  Zakaždým, keď zavriete oči


 • Prvé dva riadky zboru si požičali z hitu „Talking In Your Sleep“ skupiny The Romantics z roku 1983. Potom sa končí ukážkou filmu Tears For Fears „Pale Shelter“.

  Povedal to gitarista romantiky Mike Skill Billboard časopis, ktorý si užíva „futuristickú, elektronickú, techno“ príchuť piesne The Weeknda. 'Čo je skvelé, robí trochu vlastnej melódie vo veršoch a refréne,' povedal.

  „Je to dobré,“ dodal Skill. „Podľa toho, čo môžem povedať, si myslím, že je to nakoniec len veľa zboru a nedodržiava melódiu, ktorú používame. Akosi pridáva vlastnú melódiu. Je to akési maškrtenie. Druh džemu na vrchole drážky. '


 • Pieseň údajne začala ako vidiecka balada inšpirovaná Dolly Parton a Conway Twitty.


 • The Weeknd povedal Zane Lowemu v jeho šou Beats 1, že je to jeho obľúbená pieseň Starboy album.
 • The Weeknd sa pokúsil nájsť rôzne registre, pre ktoré predtým nespieval Starboy . Povedal Billboard časopis, ktorý spieval „veľa nízkych vecí“ k piesňam, ako je táto „takmer ako Toni Braxton“.

  The Weeknd dodal: „O„ Tajomstvách “som iný človek. Hral som to pre ľudí a oni netušia, že som to ja. '


 • Desivé hudobné video režíroval Pedro Martin-Calero a označil svoju prvú spoluprácu s The Weeknd. Klip bol natočený na University of Toronto Scarborough a v Toronte Reference Library a ako ďalší milenec záhadnej ženy sa predstavil The Weekndov kolega, kanadský spevák Black Atlass. .

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: