Sedem divov od Fleetwood Mac

  • Druhý singel od Tango v noci „Túto pieseň napísal priateľ Stevie Nicks a niekdajší spolupracovník Sandy Stewart s niekoľkými úpravami od Nicksa, ktorý je na albume pripočítaný za„ dodatočné texty “. Stewart je spevák/skladateľ, ktorý v roku 1984 vydal sólový album s názvom Mačací tanečník , ktorý uvádzal Nicka ako sprievodný vokál pre tri piesne. Je spoluautorkou troch piesní na Nickovom sólovom albume Wild Heart z roku 1983: „If Anyone Falls“, „Nightbird“ a „Nothing Ever Changes“ a tiež účinkovala na niekoľkých skladbách.
  • Pieseň je o momente, ktorý je taký zvláštny, že sa nikdy nič nepriblíži k jeho kráse. Stevie Nicks spieva, že aj keď uvidí sedem divov sveta, nebude sa to zhodovať s týmto momentom.
  • Texty, ktoré Stevie Nicksová pridala a pozmenila, boli v štúdiu improvizované - riadok „až po Emmeline“ si niečo od originálu nepočul. Stevie si svoje texty nikdy nezapisovala, iba ich spievala. Povedala, že si nie je istá, čo ju prinútilo vykonať zmeny, a že by to nemohla zopakovať.
  • Vo finále televízneho seriálu 2014 American Horror Story: Coven “Stevie Nicks otvára túto pieseň epizódou s názvom„ Sedem divov “. Nicks sa objavil v predchádzajúcej epizóde a bol dejiskom série. V šou je „sedem divov“ sériou výziev, ktoré musia čarodejnice splniť, aby určili svojho ďalšieho vodcu.

Zaujímavé Články