Šou musí pokračovať kráľovná

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Gitarista Brian May to napísal, keď spevák Freddie Mercury umieral na AIDS. Bol to posledný oficiálny album Mercuryho s Queen a keď vyšiel, len málo ľudí vedelo, že má túto chorobu.

  Texty piesní sú o potrebe tlačiť na maximum a užiť si život naplno, kým si ho stále môžete užívať. Je to nevyhnutne komentár k zhoršujúcemu sa stavu Merkúra a jeho postoju k životu - Mayová si všimla jeho neuveriteľnú odvahu v Dni nášho života dokument. 'Nikdy nestonal, nikdy nehovoril' môj život je s-t, to je hrozné, neznášam to, '' povedala May. 'Mal neuveriteľnú silu a pokoj.'

  Pieseň je umiestnená ako posledná skladba Narážka je pozoruhodné, pretože je pravdepodobné, že si skupina myslela, že toto môže byť posledný album, na ktorom by bol Mercury dostatočne zdravý, aby mohol účinkovať pred svojou smrťou. V reláciách urobil dostatok nahrávok, aby kapele poskytol materiál na vydanie posmrtného albumu z roku 1995 Vyrobené v nebi .


 • Toto bolo použité vo filme červený mlyn . Operne ho hrajú Jim Broadbent a Nicole Kidman v scéne, ktorá predstavuje vyvrcholenie filmu.
  Daphne - svätý Ján


 • V prieskume digitálnej televízie Music Choice z roku 2005, kde sa 45 000 dospelých v celej Európe pýtalo, ktorú pieseň by chceli hrať na ich pohrebe, bola táto obľúbená.


 • Video sú hlavne len klipy starých videí Queen a niekoľkých živých vystúpení, ale sú tak šikovne upravené a skĺbené, že fungujú ako vlastné video.
  Mjn Seifer - Anglicko
 • Táto pieseň bola prevedená v dramatickom štýle v roku 1997 s Eltonom Johnom ako hosťujúci spev s talianskym baletom. Bolo by to posledné vystúpenie Johna Deacona s kapelou a posledné verejné vystúpenie - po predstavení odišiel z hudby.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: