Side to Side od Ariany Grande (predstaví Nicki Minaj)

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Grande sa tak ocitne vo vzťahu so zlým chlapcom napriek varovaniam svojich priateľov. Zdá sa, že mali toľko sexu, Grande nemôže chodiť rovno - on ju núti chodiť zo strany na stranu.


 • Tento ostrovne znejúci džem ponúka verš Nicki Minaj, ktorý predstavuje tretíkrát, keď obe superhviezdy spolupracovali na piesni. Dvojica sa predtým objavila na skladbe Jessie J z roku 2014 „Bang Bang“ a Pinkprint '' 'Choď na kolená.'


 • Dancehall riddim reggae popovej piesne dodal švédsky hitmaker Max Martin a jeho spoluautorská a produkčná partnerka Ilya Salmanzadeh. Martin a Ilya produkovali ako pár štyroch Nebezpečná žena 's jedenástimi skladbami a taktiež oddelene pracoval na každej ďalšej.

  Ďalší dvaja hitmakeri, Savan Kotecha a Alexander Kronlund, sú tiež uznávaní ako spisovatelia spolu s Grande a Minajom.


 • Na videu je Ariana Grande, ako sa točí, boxuje a vzpiera v telocvični odetá v kombinácii spandexu a ležérnych nití z dámskej rady GUESS „Active“. Neskôr sa k nej pripojila Nicki Minaj na cvičenie po cvičení v elektrickej modrej saune.

  Klip režírovala Hannah Lux Davis, ktorá pre tento pár natočila niekoľko videí. Natočila Grandeho „Zameranie“ a „ Do teba , “ako aj Minajov vizuál„ Only “a„ The Night Is Still Young “. Všetci tiež spolupracovali na spolupráci trojice s Jessie J, „Bang Bang“.

  Pôvodný nápad na video pochádza zo správy, ktorú Grande poslal Davisovi. 'Len si myslím ... točiť bicykle.'
  Grande potom nechal režiséra prevziať opraty.
 • Texty podrobne opisujú bolestivú stránku príliš aktívneho sexuálneho života. „Celá táto pieseň je o jazde, ktorá vedie k bolesti,“ priznala Grande pre MTV News. '' Jazda na bicykli 'je skutočne text.'

  Grande hovorí o Minajovej vete, kde spieva:

  Cencúľ na zápästí
  Jazdite na pérovom bicykli
  Splň mi to
  Získajte tento typ úderu


 • Minaj pokrýva most tejto piesne dvoma odlišnými časťami, jednou spievanou („This is the new style, with a fresh type of flow“), jednou rapovanou („All these fitch Flows is my mini-me“). Tiež sa objavuje na začiatku piesne, ktorá kontroluje názov Grande, a potom na konci, kde obaja speváci spoločne ukončia skladbu a Minaj zopakuje jej spievanú časť z mosta.
 • Pieseň sa začína refrénom, ktorý sa v piesni ukáže štyrikrát, ale v každom opakovaní s inými prvkami. Každý zbor naberá na intenzite a pre každý postup je pridaných viac sprievodných vokálov.
 • Po hudobnej stránke sa skladba nikdy nestane veľmi hustou, čo tlačí vokály dopredu. Mix obsahuje množstvo rôznych nástrojov a vokálnych skladieb, ale neustále prichádzajú a vystupujú. Počúvajte tlieskanie rukou, lusknutie prsta, bodnutie syntetizátora, drevený blok a dokonca aj saxofón.
 • Texaský umelec menom Christopher R. O'Connor podal 29. marca 2018 žalobu, v ktorej tvrdil, že „Side to Side“ nie je nič iné ako kópia jeho pôvodnej piesne „J5 (T6)“. Sťažnosť bola podaná proti spoločnosti UMG Recordings, pretože O'Connor sa domnieva, že jeden z vedúcich predstaviteľov vydavateľstva objavil jeho pieseň a potom ju Grande a Minaj skopírovali. Producent tiež tvrdil, že kontaktoval UMG kvôli údajnému porušeniu autorských práv a dostal pokyn, aby poslal demo svojej piesne, ale vydavateľstvo sa nakoniec nevyrovnalo s jeho krádežami.

  O'Connor požiadal, aby súd nariadil UMG, aby mu udelila licenčné poplatky a kredit za skladanie piesní, ako aj „retroaktívne mi zaplatil licenčné poplatky za svoju úlohu v kompozícii ... v pomere k mojim umeleckým prínosom pre ňu“.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: