Znak eso zo základne

  • „The Sign“ z rovnomenného albumu v USA rozpráva príbeh muža a ženy v komplikovanom vzťahu. Obaja sa čudujú, kam smeruje ich vzťah, a muž na chvíľu odíde, aby sa zamyslel nad problémom. Odpoveď na ich problém je ponechaná na poslucháčoch, aby sa rozhodli pre koniec.

    Na videu vidíme tento príbeh v akcii. Spomínanú ženu hrá speváčka Ace Of Base Jenny Berggren. Muža hrá neznámy herec. Na chvíľu opustí Jenny a podá jej ružu. Zdá sa, že Jenny má záujem, na Jenny však zasvieti svetlo a ona odíde na svetlo, pričom za sebou nechá ružu. Hudobné video ukazuje Jenny so svojim bratom Jonasom a jej sestrou Linn a priateľom Ulfom, ako rozprávajú príbeh o tomto vzťahu. Video sa končí tým, že Linn pieseň dokončí, Jenny si odstráni slzu z tváre a objaví sa ankh.
    Margaret - Worcester, MA


  • Trvalo to 14 týždňov pri č. 1 ďalej Billboard Rádiová tabuľka rádiových popových skladieb, najviac zo všetkých doterajších skladieb. Tiež strávil šesť po sebe nasledujúcich týždňov na č. 1 na Billboard Horúca 100.
  • Podľa koncoročných rebríčkov časopisu Billboard to bola pieseň číslo 1 v roku 1994. Bol to tiež najúspešnejší singel skupiny Billboard Billboard v histórii vydavateľstva Arista Record, ktorého sa v Amerike predalo viac ako deväť miliónov kópií.


  • Produkoval to švédsky hitmaker Denniz Pop zo svojho štúdia Cheiron Studios v Štokholme, kde sa zrodilo mnoho najhorúcejších popových počinov Ameriky z 90. rokov. Popov odchovanec Max Martin napísal škandinávske šlágre pre Britney Spears, Backstreet Boys a 'N Sync, ale jeho prvý pohľad na genialitu bol zachytený v' The Sign '.

    Pripomenul Martin v rozhovore pre Švédsko Víkend : 'Dagge (Denniz Pop) sa odvážil myslieť vo veľkom. Odvážil sa myslieť viac ako Švédsko, mal veľmi neobmedzený a voľný spôsob pohľadu na veci. Predtým som sa s tým nestretol. Možno by som o takýchto ľuďoch čítal, ale sám som nikdy nikoho takého nestretol. Prvý deň, keď som sa vkradol do štúdia, mali plné ruky práce s mixovaním „The Sign“ s Ace of Base. Pieseň, ktorá sa neskôr stane hitom číslo jeden v USA. Energia okolo toho. Byť tak blízko ohňa. “


Zaujímavé Články