Sing For The Moment od Eminema

  • V tejto piesni Eminem rozpráva o tom, ako sa ľudia vždy snažia byť ako on, aké je to byť rapperom a aké ťažké to môže byť.
    Joe - Gloversville, NY


  • Ukážka vokálov z hitu Aerosmith z roku 1973 „Dream On“. Kým boli zvuky Stevena Tylera samplované, jeho spoluhráč z kapely Aerosmith Joe Perry zaznamenal gitarové sólo použité v tejto piesni špeciálne pre Eminema.
  • Riadok „Tiež si plný sračiek, Guerra, to bola päsť, ktorá ťa zasiahla“ je odkazom na bitku, ktorú Eminem viedol s Johnom Guerrom, ktorého videl v júni bozkávať svoju manželku pred barom v Detroite. z roku 2000. Polícia uviedla, že Eminem zasiahol Guerru zbraňou a Guerra dostal vyrovnanie vo výške 100 000 dolárov.
    Bertrand - Paríž, Francúzsko


  • Eminem tu oslovoval kritikov, ktorí nechápali, prečo sa s ním ľudia identifikujú. Vysvetlil v komentovanom komentári k Ďalší GENIUS : „Uvedomil som si, že sa stávam ako rapperi, ku ktorým som vzhliadal ako dieťa. Stotožnil som sa a miloval som LL Cool J a Beastie Boys. Mal som pocit, že keby všetci nerozumeli ich hudbe, na tom nezáležalo - hovorili so mnou. Preto som sa snažil, aby si to ľudia na tejto trati uvedomili. '


Zaujímavé Články