Štýl od Taylor Swift

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Zdá sa, že táto pieseň o vzťahu s mužom, ktorý má „sčesané vlasy“, sa Taylor pozerá späť na dobu, v ktorej bol s Harrym Stylesom. Stopa nie je len v názve, ale Harry si zvykol na upravený účes.


  • Taylor napísal pieseň so švédskym hitmakerom Maxom Martinom (Britney Spears, Katy Perry, Avril Lavigne), jeho chránencom Johanom Shellbackom a Ali Payami (ktorý spoluautorom jednej z piesní Lea Michele je Hlasnejšie skladby, „Tisíc ihiel“).


  • Ukážka piesne bola prvýkrát predstavená, keď bola jej časť prehraná počas reklamy na Target.


  • Novozélandská dospievajúca speváčka a skladateľka Lorde bola jednou z prvých osôb, ktoré to počuli 1989 . Toto bola jej obľúbená pieseň na albume. Povedala: „Prvýkrát som počul„ štýl “, ako jazdí po tichomorskej pobrežnej diaľnici, a bolo to VŠETKO. Tancoval som tak silno, že ani nevieš. “
  • Spoločnosť Swift použila na ochrannú známku frázu piesne „nikdy nevyjdeme z módy“ spolu s ďalšími interpretmi z tejto skupiny 1989 ako „tento chorý úder“ z piesne „Shake It Off“. Ochranná známka znamená, že ľudia majú v USA zakázané používať tieto texty na predmety, ako sú papiernictvo, nálepky, odnímateľné tetovania, tričká a tašky.


  • Zasnené video nakrútil po Los Angeles filmový režisér a scenárista Kyle Newman ( Fanboys , Dutina ). V klipe sa Swift zamýšľa nad romantikou - jej priateľa hrá anglický herec a model Dominic Sherwood, ktorého možno poznáte z jeho úlohy Christiana Ozeru vo filme. Upírska akadémia .
  • Toto je jedna z niekoľkých piesní, ktoré Taylor Swift napísal o Harrym Stylesovi - piesne „Out Of The Woods“ a „All You Had To Do Was Was Stay“ sa tiež považujú za piesne One Directioner. Na otázku Howarda Sterna, či ho jeho ex, ktorý ho používa ako materiál k piesňam, rozrušuje, odpovedal Styles:

    „Premýšľam o tom, čo pre mňa znamená napísať pieseň o niekom inom, a pre niekoho iného, ​​aby to urobil, si myslím, že je to lichotivé. Aj keď pieseň nie je taká lichotivá, stále na nej trávite čas a v konečnom dôsledku, ako príklad uvádza Taylor, je skvelá skladateľka. “

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: