A.T.W.A. od System Of A Down

  • Názov znamená „Air Trees Water Animals“ a hovorí o rovnomennom ekologickom hnutí Charlesa Mansona.

    Človek by mal byť opatrný, aby príliš neprečítal Mansonove motívy. Jeho hlavným cieľom bolo mať v odľahlej púšti k dispozícii smečku sexuálne zotročených žien, financovanú z krádeží a lúpeží, ktorú umožnili drogy používané na vymývanie mozgov. Ostatné boli rekvizity, vrátane jeho hudby a kázania o rasových vzťahoch a environmentalistike. Manson za svoj život urobil málo, aby dokázal skutočnú vieru v akúkoľvek altruistickú filozofiu; urobil veľa, aby ukázal, že sa jednoducho naučil, aký slogan v poslednej dobe skandujú hippies, a potom napodobnil ich výzvy na prilákanie žien, ktoré sa identifikovali ako hipisáčky. Trend pokúšať sa vybieliť jeho povesť veľa hovorí o hnutí Occupy Wall Street / Anonymous, dedičoch hodnotovo oslabenej strany Flower Power.
  • Systémový gitarista Daron Malakian má záujem o Mansona a napísal niektoré texty. Charles Manson bol skladateľ a ochranca životného prostredia, ale tieto veci zvyčajne zamieňa skutočnosť, že je vrah. Malakian sa domnieva, že médiá nezobrazili všetky strany Mansona, a domnieva sa, že niektoré z jeho myšlienok boli skutočne veľmi dobré, najmä myšlienky o životnom prostredí.
  • „Vzduch, stromy, voda, zvieratá“ je tiež kývnutím na mytologické štvorice, či už ide o štyri prvky, štyri humory, štyri osi typov osobnosti (Myers-Briggs, Keirsey, Big Five atď.), Štyri krvi typy v japonskom písaní osobností, štyri ročné obdobia vo zverokruhu, štyri rohy pyramíd a tak ďalej. Číslo štyri má obrovský význam aj v celosvetových náboženstvách, symbolizuje trojicu a jednu (ľudstvo).
  • Chlapecké skupiny a teen pop boli v roku 2001 stále veľké, ale jin k tomu jangu boli skupiny ako Slipknot, Tool a System Of A Down. Jeden z najväčších albumov toho roku bol Toxicita , ktorý vyšiel len týždeň pred 11. septembrom, rovnako ako ich predchádzajúci album, produkoval ich šéf labelu Rick Rubin.

Zaujímavé Články