Tím A od Eda Sheerana

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Anglický spevák a skladateľ Ed Sheeran sa narodil v Halifaxe v štáte West Yorkshire, potom sa presťahoval do Framlinghamu v Suffolku. Začal písať piesne počas svojho pôsobenia na miestnej strednej škole Thomasa Millsa. Sheeran začal nahrávať v roku 2005 a vydal svoje prvé EP, Oranžová izba EP , tento rok. Po presťahovaní sa do Londýna v roku 2008 sa sústredil na predvádzanie a nasledujúci rok odohral 312 koncertov počas 12 mesiacov. Vo februári 2010 vydal svoje piate EP. Voľná ​​zmena , v ktorom je pôvodný záznam tohto temného príbehu narkomana z útulku pre bezdomovcov. Sheeran podpísal zmluvu s Atlantic Records v januári 2011 a túto pieseň vydal ako prvý singel z jeho debutového albumu 12. júna 2011.


 • Pieseň je skutočným príbehom a napísal ju Sheeran po tom, čo sa stretol s dievčaťom menom Angel a dobrovoľne sa prihlásil do útulku pre krízových bezdomovcov. Pieseň sa stala najpredávanejším debutovým singlom v britskom rebríčku jednotlivcov v prvej polovici roku 2011. Povedal Slnko 15. júl 2011: „Túto pieseň som napísal minulý rok v študentskom byte v Guildforde. Nahral som to za menej ako 200 libier a video som natočil pod 20 libier. Za dva týždne sme predali 200 000 kópií. Urobil som pieseň o prostitútke bez domova, ktorá sa dokázala dostať do rádia A.


 • Keď Sheeran v roku 2010 natočil video, ktoré sprevádzalo pôvodnú nahrávku tejto piesne, jeho výroba ho stála iba 20 libier. Mladý fotograf Ruskin Kyle natočil klip na miesto v londýnskom Angeli. v severnom Londýne a Camdene na severozápade. Vo videu hrajú herečky Selina MacDonald ako 'Angel' a Katy Brady ako jej spolubývajúca.


 • Sheeran porozprával príbeh piesne Q časopis: „Hral som na vianočnom koncerte pre charitatívnu krízu pre bezdomovcov. Stretol som tam tohto bezdomovca a jej príbeh ma inšpiroval k napísaniu piesne. Napísal som melódiu o podobnej situácii, nie úplne založenú na nej, pretože som nechcel zachytiť príbeh niekoho iného. '
 • Povedal Sheeran Q časopis: „Potom, čo sa to dostalo do grafov, som dostal veľa správ od rodičov, že niečo podobné sa stalo ich dcéram. Keď som to písal, nikdy som si nemyslel, že sa to spojí s toľkými ľuďmi, ale je skvelé, že to má. '


 • + debutoval na 1. mieste a bol deviatym najpredávanejším albumom roku 2011 vo Veľkej Británii. Album sa vrátil na vrcholné miesto v rebríčku albumov 1. januára 2012 a druhýkrát 29. januára 2012. 20 607 predaných kópií v tento posledný deň znamenalo najnižšie týždenné predaje LP albumu s najvyšším umiestnením v rebríčku od Levellers. ' Zeitgeist dosiahol vrchol v roku 1995 s tržbami 13 885.
 • Povedal Sheeran Q časopis o videu: „Žil som s touto úžasnou herečkou a mala priateľa, ktorý mi chcel urobiť videoklip. Tak som povedal: „Cool, dajte mu The a Team a ona povedala:“ Rád by som si zahral Angela. ” Mali sme teda stretnutie a oni povedali: „Nuž, musíme si kúpiť prasknutú fajku a nejaké sieťky na ryby. Tak som im dal 20 libier. Odišli na týždeň, raz mi zavolali, aby som urobil portrét a potom sa vrátili s hotovým videom. “
 • Sheeran vysvetlil názov piesne Billboard časopis vo videorozhovore: „Droga ako crack sa nazýva droga„ triedy A “. To je v rovnakej kategórii ako heroín. Namiesto toho, aby som to objasnil a povedal, v čom je problém, povedal by som: „Je v tíme“ triedy A ”. Hádam to bol môj spôsob zakrytia (závislosti človeka), takže to bolo trochu jemnejšie. '
 • Táto pieseň bola hudobne a textovo pomenovaná na 57. ročníku cien Ivor Novello. Vyznamenania sú jedným z najvyšších ocenení v rámci britského hudobného priemyslu, pretože ich volí skupina skladateľov a skladateľov.
 • + debutoval na 5. mieste v rebríčku Billboard 200. Sheeran tým prekonal americký rekord v rebríčku tým, že zaznamenal doposiaľ najvyšší debut britského muža pri odpočítavaní. Thom Yorke sa ukryl na 2. mieste so svojim prvým sólovým albumom Guma 29. júla 2006, ale predtým pôsobil v kapele so svojou skupinou Radiohead.
 • + debutoval na 1. mieste v rebríčku Billboard's Folk Albums. Najznámejším symbolom na vrchole rebríčka Billboard bol umelec predtým a v súčasnosti známy ako Prince, ktorý v deväťdesiatych rokoch minulého storočia dočasne zmenil svoje umelecké meno na nevysloviteľný symbol známy ako „symbol lásky“.
 • Sheeran počas Grammy 2013 predviedol triumfálne prevedenie piesne v duete s Eltonom Johnom. Hostiteľ LL Cool vtipkoval, že Sheeran a John vytvorili perfektný „A tím“.
 • V roku 2014 povedal Sheeran Týždenník zábavy : '' Tím A 'mi otvoril všetky dvere, ktoré bolo potrebné otvoriť. Napísal som to v roku 2009, keď som mal 18 rokov, ale nezlomilo sa to, keď som mal 20 alebo 21 rokov, a tak som to vykonával tri roky do značnej miery úplnej nejasnosti. Hral som veľa R & B klubov a soulových koncertov a hip-hopových večerov, a to je jediná pieseň, ktorú by chceli. Ak by ste sa ma v roku 2009 pýtali, ktorá bola moja najlepšia pieseň, bola by asi na 15. mieste v zozname.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: