Takto to robíme od Montell Jordan

  • Skladba „This Is How We Do It“ bola prelomovým hitom R&B umelca Montella Jordana a bola jeho jedinou #1 v rebríčku Billboard Hot 100, aj keď by sa tam umiestnil v Top 40 ešte sedemkrát. Album Takto to robíme bol Jordanovým štúdiovým debutom. Ďalšie ocenenia tejto piesne: VH1 ju zaradila na #95 v zozname „100 najväčších piesní 90. rokov“. Nominácie na MTV Video Music Award 1995 za „Najlepšie tanečné video“ a „Najlepšie rytmické a bluesové video“. Tiež nominácia na cenu Grammy v roku 1995 za najlepší spevácky výkon v rytme a blues.


  • Táto klubová skladba o návšteve klubu bola tímovou snahou: existuje 9 autorov piesní, vrátane Jordana.
  • Medzi mediálne soundtracky k filmu „Takto to robíme“ patria aj filmy Orechový profesor , Gillian na jej 37. narodeniny , Mnohonásobnosť , Ako vysoko , 8 míľ a Ali G Indahouse . Najvýraznejšie však bol použitý ako ústredná pieseň pre televíznu šou Komik Howie Mandel s krátkym poločasom života. Howie Do It . Howie miluje svoje slovné hračky!


  • Montell Jordan sa neskôr stal znovuzrodeným kresťanom, takže je nepravdepodobné, že v blízkej dobe siahne po štyridsiatke a zamieri do klubu. V roku 2010 opustil hudobný biznis, aby sa stal ministrom. Ako ďalej vysvetlil jeho twitterový kanál , rozhodnutie je „volanie, ktoré ma pravdepodobne sprevádzalo celý život odmalička. A ja som to vedel. Veľa ľudí v odbore to vie a majú rovnaké poslanie, ale ten skok vo viere je ťažký. “

    Ďalší zaujímavý fakt o Jordánsku: je šialene múdry. Navštevoval Pepperdine University v Kalifornii, aby získal bakalársky titul v odbore komunikácia, pričom absolvoval summa cum laude a bol štátnym finalistom štipendia na Rhodose.
  • Jordan to nakopáva na domácej párty na západnej strane v hudobnom videu režírovanom Hype Williamsom. Williams je známy svojou plodnou kariérou v réžii hip-hopových videí a bude pokračovať v klipoch pre Nicki Minaj, Jay-Z, Beyonce, Drake a Kanye West.
  • Táto ukážka je klasickým singlom Slicka Ricka z roku 1988 „Príbeh dieťaťa“.


  • Toto bolo použité v televíznom seriáli Sirota Čierna v epizóde 2013 „Variácie pod domestikáciou“.


Zaujímavé Články