This Love od Maroona 5

 • Toto je o mužovi, ktorý si myslel, že je všetko dobré, ale bol zaslepený skutočnosťou, že vzťah ide do pekla. Mnohokrát ho opustila a hrala mu so srdcom, ale tentoraz sa nevráti. Silne ho to zasiahlo a je to ako trvalá jazva. Robil, čo mohol, aby si ju udržal, ale ona nikdy nebola spokojná. Hrá lásku, ako keby to bola hra, a neberie to vážne, čo ju nahnevá a prinúti ju odísť. Chce napraviť to, čo je pokazené, a znova urobiť všetko lepšie. Chce ju len milovať, pretože to obaja chcú, ale keď ho nadobro opustila, zabolelo ho to a nevie, či to dokáže znova prežiť.
 • Podľa speváka Adama Levina je táto pieseň o tom, ako bol unavený zo svojho vzťahu s Jane a ako tlačová spoločnosť tlačila na skupinu ďalšie piesne.
  Kara - veľký krk, NY
 • K dispozícii sú dve verzie videa, v oboch je spevák Adam Levine, ako sa v tom čase schádza so svojou priateľkou, modelkou Kelly McGee. Druhá je cenzurovaná verzia, kde kvety zakrývajú nahotu.

  Sophie Muller režírovala video spolu s kapelou skupiny Ona bude milovaná “a„ Bez teba nepôjdem domov. “
  Erourke - Raleigh, NC
 • Toto bol druhý singel skupiny Maroon 5 po piesni „Harder To Breathe“. Bola to súčasť ich prvého albumu, Piesne o Jane , z ktorého sa v Amerike predalo viac ako 4 milióny kópií.
 • Maroon 5 získal v roku 2004 Cenu Grammy za najlepšieho nového umelca. Ďalší rok to bolo ocenenie za najlepší popový výkon dua alebo skupiny s vokálom.
  Bertrand - Paríž, Francúzsko, nad 2
 • Miami Herald 3. októbra 2008 komentoval Adama Levina, že mnohé z videí Maroon 5 sú dosť naparené (ako napríklad toto), a potom sa speváka spýtal, či sa vedome pokúša posúvať hranice. Levine odpovedal: „Myslím si, že veľa hudby určite obsahuje sexuálny prvok, takže by dávalo zmysel, že vo videách bude aj sexuálny prvok. Je mi to všetko veľmi prirodzené. Ale áno, nechcem ukázať len kúsok pokožky. Chcem ísť do toho. Chcel by som sa dostať do bodu, kedy by sme mohli ľudí šokovať. Vyrastal som na Beatles a Stones a Zeppelinovi, ale taktiež som vyrastal na Princovi, ktorý bol akousi sexuálnou ikonou. Mám teda veľa rôznych chutí, ktoré rada predvádzam. Ale áno, tlačiť na to je vždy pekné. Keď sú ľudia trochu nepríjemní, nemám s tým problém. '
 • Keď Maroon 5 predstavoval v roku 2019 titulku polčasovej šou Super Bowl LIII medzi Patriots a Rams, otvorili svoj set touto piesňou.

Zaujímavé Články