Tisíc rokov od Christiny Perri

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Pre Súmrak fanúšička Christina Perri, ktorá pristála na soundtracku k piesni Breaking Dawn bol splnený sen. Pre MTV News povedala, ako pieseň napísala po účasti na ranom premietaní filmu. Povedal Perri: „Snažil som sa, aby ma to nevzrušovalo, pretože je to jeden z mojich obľúbených filmov, jedna z mojich obľúbených kníh, jeden z mojich obľúbených soundtrackov, a to by vo mne mohlo potenciálne vydesiť malého skladateľa.
    Skúsil som to teda odložiť a urobiť to krok po kroku, išiel som sa pozrieť na film a plakal som ako dieťa, pretože je to tak dobré a cítil som také šťastie, že som tam mohol byť. A potom išiel domov a napísal milostnú pieseň Edwardovi a Belle ... a že som si ju vybral, som neskutočne poctený. '


  • Perri napísala pieseň na základe emócií, ktoré cítila pri čítaní o milostnom románe medzi hviezdami Edwarda a Belly v sérii Stephenie Meyer. 'Keď sme sa šli pozrieť na premietanie, povedali nám, aby sme zistili, kde je dočasne pridaná hudba, a jednoducho do týchto scén skočili o niečo ťažšie,' vysvetlila pre MTV News. 'Ale našťastie som fanúšikom filmu a postáv a mám pocit, že čítaním týchto kníh môžem vstúpiť do toho pocitu, ktorý medzi sebou majú Edward a Bella.' Tak sme si [skladateľ] David Hodges sadli a vyšlo to v jedno popoludnie. Mám pocit, že sa to všetko malo stať; Mám pocit, že to všetko čakalo vo mne a čakalo, kým vyjde. '


  • Perri pripomenul Billboard časopis: „Atlantic Records (robil) písanie pre Breaking Dawn . Požiadali ma, aby som prišiel a premietol film a potom niečo napísal. Chystali sa mi dať šancu, pretože vedeli, že som veľký fanúšik. Videl som teda film v tejto malej premietacej miestnosti so všetkými týmito super-hollywoodskymi frajermi, ktorí ich Blackberry nesledovali ... a celý čas som plakal. Išiel som rovno domov a napísal som „Tisíc rokov“.


  • Pieseň dosiahla novú špičkovú pozíciu č. 11 v Británii v septembri 2013 potom, čo ju súťažiaci Nicholas McDonald predviedol v britskej verzii X faktor .
  • „A Thousand Years“ sa vrátil do britskej rebríčka 75 najlepších na jar 2018 potom, čo bol použitý v klipe karaoke v štýle carpool na podporu Svetového dňa Downovho syndrómu. Video predstavuje 50 mamičiek a ich detí, ktoré si zaspievajú na hit Perri.


Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: