Časy ako tieto od Foo Fighters

 • V tej dobe to Dave Grohl nazval „Najlepšia pieseň, akú som kedy napísal“. Táto vzrušujúca skladba sa stala pre kapelu živou a jednou z piatich skladieb, ktoré odohrali na koncerte Live Earth na štadióne Wembley v Londýne, pre zhruba 80 -tisícový dav.


 • Pieseň nachádza Davea Grohla na rázcestí, ale je presvedčený, že nájde správnu cestu. The Jeden za druhým Relácie boli slogan a prinútili ho spochybniť budúcnosť kapely:

  Som trochu rozdelený
  Zostanem alebo utečiem
  A nechať to všetko za sebou?


  Potom sa však ubezpečí, že tieto skúšky sú najlepšie, pretože bude silnejší:

  Sú časy, ako sú tieto, keď sa naučíte znova žiť
 • Foo Fighters predviedli túto pieseň v epizóde 22. februára 2003 V sobotu večer naživo . Počas predstavenia vybehol Jim Carrey na pódium, brnkal na nohe ako na gitare a potom sa ponoril do zákulisia.
  Bert - Pueblo, NM


 • Táto pieseň bola použitá na niektorých mítingoch prezidentskej kampane Georga W. Busha v roku 2004. Dave Grohl sa nikdy nechcel zapájať do politiky, ale keďže Bushom opovrhoval, rozhodol sa kampaň pre Bushovho rivala vo voľbách Johna Kerryho.

  'Osobne som sa urazil, že George Bush používal' Times Like These ', povedal Grohl. „Viem, o čom spievam, a v zásade to odzrkadľovalo to, čo sa snažila predstavovať kampaň Johna Kerryho.

  Keď sa Grohl rozprúdil do akcie, pripojil sa ku Kerrymu na niektorých jeho zastávkach v kampani. Predtým, ako Kerry prehovoril, zvyčajne predviedol niekoľko akustických piesní. Táto skúsenosť mala na Grohla hlboký vplyv a inšpirovala mnoho piesní, ktoré by skončili na nasledujúcom albume Foo Fighters, Na vašu počesť ktorý bol pomenovaný na počesť Kerryho.
 • Skupina umelcov, označovaná za „najväčší živý salónik v histórii“, vrátane Paloma Faith, Ellie Goulding, Dua Lipa a Bastille, sa zhromaždila vo svojich domovoch, aby informovala o „Times Like These“ v reakcii na pandémiu koronavírusu 2019 - 2020. Organizátorom podujatia bolo rádio BBC Radio 1, ktoré sa nazývalo „doteraz najväčší živý salónik“. Verzia Live Lounge Allstars bola vydaná 23. apríla 2020 a všetky zisky pôjdu na charitu.

  Verzia Live Lounge Allstars strávila týždeň na prvom mieste v britskom rebríčku jednotlivcov a stala sa vôbec prvou piesňou Foo Fighters, ktorá dosiahla vrchol v Británii.
 • Foo Fighters hral „Times Like These“ počas koncertného špeciálu Celebrating America na počesť inaugurácie Joe Bidena za 46. prezidenta USA. Potom, čo ho Dave Grohl predstavil washingtonský učiteľ základnej školy Mackenzie Adams, citoval lekcie, ktoré sa naučil od svojej učiteľskej matky a od doktorky Jill Bidenovej, a potom pieseň venoval americkým pedagógom. 'Tento rok naši učitelia čelili bezprecedentným výzvam, ale vďaka obetavosti a tvorivosti sa s týmito výzvami postavili čelom,' povedal. 'Takže táto ďalšia pieseň je pre Mackenzie a všetkých našich neotrasiteľných učiteľov, ktorí každý deň osvecujú deti nášho národa.'


 • Pieseň produkoval mladý Nick Raskulinecz. Grohl počas epizódy rádia Essentials Radio na Apple Music vysvetlil, že najal nesprávneho Nicka. Na výrobu piesne mal v úmysle zavolať bývalého basgitaristu skupiny Queens of the Stone Age Nicka Oliveriho, ale v zozname kontaktov vytočil nesprávne číslo a namiesto toho omylom kontaktoval Raskulinecz. „Poznal som ho zo Sound City, je to skvelý inžinier,“ povedal Grohl z Raskulinecz. 'V tom štúdiu pracoval roky.'

  Namiesto toho, aby priznal, že hľadal iného Nicka, Grohl pokračoval a požiadal ho, aby riadil 'Times Like These'. Raskulinecz nakoniec koproducentom filmu Jeden za druhým album a odvtedy spolupracoval s osobnosťami ako Alice in Chains, Evanescence, Korn, Rush a Halestorm.


Zaujímavé Články