Zaobchádzajte s vami lepšie, Shawn Mendes

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Shawn Mendes sa snaží upútať pozornosť svojej zamilovanosti do tejto pínavej ľúbostnej piesne.

  Môžem sa k tebe správať lepšie ako on
  A každé dievča ako ty si zaslúži gentlemana
  Povedz mi, prečo mrháme časom všetkým tvojím premrhaným časom, keď by si mal byť namiesto toho so mnou?


  Shawn trvá na tom, že dokáže dievča milovať lepšie ako jej súčasného priateľa.


 • Túto pieseň napísali Shawn Mendes, Scott Harris a Teddy Geiger. Vysvetlil Harris Vesmír skladateľov proces písania melódie. „Pamätám si, že sme to napísali v LA,“ povedal. „Teddy už so Shawnom spolupracoval a Shawn bol nadšený, že nás troch dal dohromady. Teddyho poznám už nejaký čas. Moja kapela sa mu v skutočnosti raz otvorila na šesť týždňov. Atmosféra bola okamžite správna. Všetci spolu dobre vychádzame a akosi to vyšlo. Bola to vlastne plnohodnotná reggae pieseň, kým sme gitarovú časť nevymenili tesne predtým, ako sme nahrali demo. '


 • Medzi ďalšie piesne o chlapcovi, ktorý má zálusk na priateľku niekoho iného, ​​patria piesne „Jessie's Girl“ od Ricka Springfielda, „My Best Friend's Girl“ od The Cars a „ Ona bude milovaná „Maroon 5.


 • Shawn uviedol prvé televízne predstavenie piesne na odovzdávaní cien iHeartRadio MuchMusic Video Awards v kanadskom Toronte 19. júna 2016.
 • Shawn sa s Taylor Swift pozná od chvíle, keď ho priviedla na seba 1989 prehliadka ako otvárač. Na jeho 18. narodeniny ho Taylor serenádoval s touto piesňou na Snapchate.


 • Shawn Mendes vrhol na túto pieseň nové svetlo, keď to povedal vo svojom dokumente Netflix 2020 Čuduj sa že jeho zadný katalóg piesní je o Camile Cabello. Dvojica sa zoznámila v lete 2014, keď otvárali predstavenia na turné Austina Mahoneho. Prvýkrát spolu nahrali v nasledujúcom roku na singli „Viem, čo si urobil minulé leto“, keď Cabello randil s Mahone. Táto romantika sa neskončila dobre, pretože krátko potom, čo sa Mahone spojil s Becky G, tvrdil, že ich prvý skutočný vzťah bol práve ten ich. Nechá Mendes v tejto piesni Cabellovi vedieť, že sa k nej bude správať lepšie ako k Mahone?

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: