Neverná od Rihanny

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Táto pieseň je o žene, ktorá podvádza svojho muža a uvedomuje si, že to vie. Začne aféru ľutovať kvôli tomu, čo to s ním robí. >> Kredit na návrh :
    Donovan Berry - El Dorado, AR


  • Toto napísal Ne-Yo, ktorý bol Rihanniným kolegom z vydavateľstva Def Jam Records, spolu s producentským duom Stargate, ktoré skladbu aj produkovalo. >> Kredit na návrh :
    Bertrand - Paríž, Francúzsko
  • Pieseň sa vrátila do britskej Top 40 v decembri 2010 po tom, čo ju Rihanna predviedla s Mattom Cardlom v roku 2010. X faktor finálny, konečný.


  • Makeba Riddick pracovala s Rihannou na jej prvých štyroch albumoch, no práve táto skladba ju etablovala ako spevácku producentku. Povedala billboard že Rihannin tím ju zobral do Las Vegas, aby si s ňou mohla strihnúť vokály.

    „Väčšina umelcov si uvedomuje, že môžu spievať, ale nevedia, ako ísť do štúdia a odovzdať vokály a emócie, ktoré uchvacujú ľudí v rozhlasovej krajine,“ vysvetlil Riddick. „Je veľa ľudí, ktorí dokážu zbúrať pódium, ale nahrávanie? Nie každý tomu rozumie. S Rihannou ani nevedela, že má taký neuveriteľný tón. Pomohol som jej tým nájsť jej sebadôveru. Textovo je to dosť ťažká pieseň a bol to pre ňu veľký prechod.“


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: