Vicarious by Tool

  • Táto pieseň sa týka americkej posadnutosti televíziou a „Living Vicariously“ prostredníctvom televíznych postáv. Dotýka sa to aj americkej posadnutosti násilím v televízii, veľmi psychologického pohľadu na to, ako my ako kultúra máme tendenciu pozerať sa na to, ako iní ľudia alebo veci zomierajú, aby sme sa naďalej cítili dobre vo svojom vlastnom živote, a ako keď dôjde k vojne ( Vojna v Iraku), máme tendenciu pozerať sa, „keď celý svet umiera“. >> Kredit na návrh :
    Derek - Cheney, WA
  • Asi 5 minút po piesni je v mixe počuť hlas hlásateľa, ktorý hovorí niečo ako: ‚Ale balistická správa a analýza odtlačkov prstov viedli vyšetrovateľov späť do domu zosnulého Irva Bensona. Dôkazy naznačujú, že Bensona mohol zastreliť jeho vlastný syn Nathan vo veku 26 rokov.“ >> Kredit na návrh :
    Brad - Gainesville, FL
  • Táto skladba je tematicky podobná skladbe nástroja „Stinkfist“. V závislosti od vašej interpretácie 'Smradľavej päste' to súvisí s chamtivosťou a spotrebou, možno takých vecí, ako je televízia. „Vicarious“ hovorí o hltaní informácií z televízie (bez ohľadu na to, aké informácie môžu byť). V oboch týchto skladbách je toto „požieranie“ vnímané ako prostriedok na prežitie. >> Kredit na návrh :
    Brad - Gainesville, FL


Zaujímavé Články