Počkajte a krvácajte od Slipknot

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Je to o mužovi, ktorý má stále opakujúce sa čiernobiele sny o tom, ako si so štrbinou v zápästí leží vo vani plnej vlastnej krvi. Jedného dňa sa prebudí a vidí, že sa jeho sen stal skutočnosťou, ale nechce tomu veriť a snaží sa znova zaspať.


 • Na Digipacku ich vlastného vydania je remix piesne, ktorú mixoval Terry Date. Toto je verzia, ktorú zvyčajne hrajú rozhlasové stanice.
  Nick - Paramus, New Jersey, vyššie ako 2


 • Bubeník Slipknot Chris Fehn (#3) nám o tejto skladbe povedal: „Bola to len základná pieseň. Nevedeli sme, že to bude také populárne. Vtipné je, že gramofónová spoločnosť, obzvlášť noví chlapci v nahrávacom vydavateľstve, prichádzali okolo, keď sme začali byť veľkí, a oni hovorili: „Ach, ďalšia nahrávka, ktorú môžete napísať ako tri hry Wait And Bleeds“. A my sme ako, si idiot. Preto to nerobíme. Ale je zrejmé, že kapela, verte či neverte, máme natoľko kontrolu nad tým, čo robíme, že nepíšeme nič pre peniaze, nepíšeme nič pre popularitu, ale musí sa nám to najskôr páčiť. A je to len pieseň, ktorá sa nám páči, a stalo sa, že sa dostala do rádia a získala pozornosť, ktorú sme nečakali. ' (Pozrite sa na náš rozhovor s Chrisom Fehnom.)


 • V textoch, keď Corey hovorí: „Som obeť, kandidát Mandžuska!“, Odkazuje na film z roku 1962 o komunistickom ovládaní mysle.
  Stu - Dayton, OH
 • Fotografia na obale albumu bola urobená v garáži rodičov Shawna Crahana.
  Sean - York, SC


 • Režisérom videa je Thomas Mignone. Medzi jeho ďalšie zásluhy patrí napríklad 'Death Blooms' a 'Dig' pre Mudvayne a 'Dress Like a Target' pre Superjoint Ritual.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: