Walk It Talk It od Migosa (s Drakeom)

 • Táto pieseň predstavuje prvú riadnu spoluprácu Migosa s Drakom ako trojicou od remixu ich prelomového singlu „Versace“ v Toronte v roku 2013. Quavo sa objavil na Drakeovom „Portlande“ a Offset prispel k piesni Metro Noomin „No Complaints“, v ktorej sa predstavil aj Rapper OVO. Migos okrem toho remixoval aj Drakea Young Money: Vzostup impéria sledujte „Trofeje“, ale toto je technicky prvýkrát, kedy trio Atlanta vydalo nový zostrih ako skupina s Drizzym.


 • Drake počas svojho verša odkazuje na svoju predchádzajúcu spoluprácu s trojicou Atlanta.

  Sme bratia od Versaceho banda, hej
  Meno zvoní ako telefón pasce Migo, hej
 • Quavoov háčik odkazuje na frázu „rozprávajte sa a choďte na prechádzku“, čo znamená v praxi vykonávať to, o čom sa tvrdí, že vystupuje verbálne.

  Choďte, ako to hovorím (hovorte)
  Choďte, ako to hovorím (ayy)
  Choď, ako keby som to hovoril (woo)
  Choďte, choďte, ako to hovorím (áno)


  Quavo a jeho spoluhráči z kapely Migos plnia svoje prednášky v dôsledku úspechu trojky ATL v hudobnom priemysle. V trojici je však veľa falošných ľudí, ktorí nežijú životom, ktorý opisujú ich slová.


 • Beat piesne je s láskavým dovolením producentov pascí OG Parker x Deko. Medzi ďalšie zásluhy patrí duo Migos '2017' Slippery '.
 • Povedal Deko Billboard príbeh inštrumentácie trate:

  „Máme s nimi [Migos] skutočnú hudobnú chémiu, v ktorej Quavo skutočne dôveruje všetkému, čo pošleme. Ja a Parker sme práve robili beaty v domácom štúdiu a mali sme atmosféru. Poslali sme Quavoovi štyri alebo päť úderov a on skončil úderom o niečo neskôr ako „Dostal som Drakea do piesne“ [smiech]. Bol o tom úplne tichý, takže si myslím, že sa snažil urobiť to prekvapenie, keď album klesne. '


 • Videoklip režírovaný Daps a Quavo je poctou hudobnému a tanečnému programu 70. rokov Vlak duše predstavovať Jamie Foxx ako Ron Delirious, hostiteľa fiktívnej show s názvom Kultúrna jazda . Drake sa predstaví a pridá sa k Migosovi na pódiu kvôli starým školským tanečným pohybom. V klipe sa krátko objaví aj kolega z rappera z Atlanty Lil Yachty.

  Bolo to už po 12. raz, čo Dabs pracoval na hudobnom videu, ktoré hralo alebo predstavovalo nejakú časť filmu Migos.
 • Drakeov nezabudnuteľný zvitok Jheri vo videu bol premenou 70. rokov, kedy líder OVO so športom neváhal. 'To bol celý Drakeov tím,' povedal Daps Billboard . 'Ale ja a on sme hovorili po telefóne pred natáčaním a on mi dal vedieť:' Hej, pozri, mám na sebe zvinutie Jheri, takže dúfam, že všetci nosia aj afro. ' Bol som rád, áno, ideme dovnútra. '
 • Offline člen skupiny Migos odhalil vo videu niekoľko pôsobivých tanečných pohybov. Daps priznal: „Nebudem klamať, raz som videl video z YouTube, kde robil ... nie Macarenu, ale nejaký druh salsy. A povedal som si: „Počkaj, toto nie je šialenstvo. Vyzerá to dobre.' Vedel som, že sa môže hýbať, ale keď začal praskať a zamykať, povedal som si: „Ach, s-t!“ Toto je prvýkrát, čo ho vidím takto tancovať. “
 • Vo videu sa tanečné pohyby Migosa a Drakea neuskutočnili. 'Nebol tam žiadny choreograf, žiadne skúšky, nič,' povedal Daps Génius . „Takže títo chlapci sú synchronizovaní. Žiadna chlapčenská skupina. V momente, keď títo chlapci chodia na scéne takto oblečení, vytvára to dobré prostredie pre streľbu a vytvára to dobrý vzťah, pretože teraz máme všetci len dobrú náladu. Je žoviálne, že vieš, že majú dobrú náladu. Nemôžete to nosiť a mať zlú náladu. Vyzeráš ako idiot. '
 • Rapper, ktorý sa volá M.O.S. nahrali pieseň s názvom „ Choďte, ako by som to hovoril 'v roku 2007, ktorý vyšiel na DJ Folk mixtape s názvom Je to ako z filmu nasledujúci rok. Informuje o tom TMZ že keď Migos pustil túto pieseň s podobným názvom, vypočul si ju a rozhodol sa, že používa „podstatnú časť“ jeho verzie. M.O.S. žaloval Migos a Capitol Records za lyrický plagiátorstvo.

  Newyorská sudkyňa Analisa Nadine Torresová prípad odmietla. Rozhodla sa, že údajne ukradnutá linka nie je taká podstatná, aby bola chránená autorskými právami.


Zaujímavé Články