Vitajte v džungli od Guns N 'Roses

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Táto pieseň je o Los Angeles. Odhaľuje temnú stránku mesta, s ktorou sa mnohí ľudia stretávajú, keď tam idú hľadať slávu. Guns N 'Roses túto stranu mesta dobre poznali: v roku 1985 bývali na mieste na Sunset Boulevard v Los Angeles, ktoré nazývali „Pekelný dom“. Dom bol často plný drog, alkoholu a skupiniek.


 • Axl Rose napísal texty, keď bol v Seattli, čo mu poskytlo určitý pohľad na veľkosť Los Angeles.


 • Slash (z poznámok na Guns N 'Roses: The Hits ): 'Bol som u mňa doma a mal som ten riff, ktorý sa odohral, ​​a Axl prišiel, dal tie texty dohromady a potom to skupina nejako zariadila. Dostali sme aranžmán pre celú kapelu, pretože tak fungujeme. Niekto príde s nápadom a niekto iný má príspevok, a tak sú všetci šťastní. Zišlo sa to veľmi rýchlo, bolo to zorganizované za jeden deň. “


 • V roku 2007 Valiaci sa kameň časopis spustil funkciu k 20. výročiu Chuť na ničenie . Vysvetlili, že slávny text z tejto piesne vznikol, keď Axl Rose strávil noc na školskom dvore v Queense, než sa pripojil k skupine. Rose povedala: „Tento černoch povedal:„ Si v džungli! Zomrieš.''

  93.1 WIBC FM, rozhlasová stanica v Indianapolis, Indiana, Jake Query, priateľ Axle Rose, poskytol iný účet a povedal: „Keď Axl Rose stopoval do Los Angeles v Kalifornii, v poslednej etape ho viedol vodič nákladného auta. do Los Angeles, a keď Rose vystúpila z nákladného auta, kamionista povedal: „Vitajte v džungli.“
  Andrew - Indianapolis, IN
 • Keď bol tento singel vydaný v roku 1987 ako singel, mapoval sa vo Veľkej Británii, ale v Amerike sa prepadol. Nakoniec sa stal hitom v USA, keď ho v októbri 1988 znovu vydali Sweet Child O'Mine „hit číslo 1“


 • Toto bolo použité vo filme Clint Eastwood z roku 1988 Mŕtvy bazén , kde kapela robí cameo. Hrá tiež v úvodnej sekvencii filmu z roku 1989 Opri sa o mňa o strednej škole v centre mesta reformovanej riaditeľom Joe Clarkom. K použitiu piesne patria aj ďalšie filmy:

  Film Lego Ninjago (2017)
  Ako byť slobodný (2016)
  Rozhovor (2014)
  Megamind (2010)
  Selena (1997)
  Program (1993)
 • Išlo o druhý singel z Veľkej Británie a tretí singel z USA Chuť na ničenie . Prvý singel „Je to tak jednoduché“ bol prepadák.
 • Početné vysokoškolské a profesionálne športové tímy to používajú na zastrašovanie svojich súperov pri domácich zápasoch. Cincinnati Bengals z NFL boli pravdepodobne prví. Nórsky futbalový tím Lillestrom SK používa túto pieseň pred každým domácim zápasom.
  Christer - Jessheim, Nórsko
 • Toto bola prvá skladba Chuť na ničenie , ktorá kvôli svojmu obalu vyvolala polemiku, kresbu robota zrejme znásilňujúceho ženu.

  Album zožal veľký úspech a do roku 2008 sa v Amerike predalo 18 miliónov kópií, čo z neho robí najpredávanejší debutový album v histórii až do roku 2018, keď certifikácia RIAA Popraskaný pohľad zozadu od Hootie & the Blowfish na 21 miliónov.
 • Slash znova nahral svoje gitarové party, pretože bol nespokojný so svojimi prvými pokusmi. Na vytvorenie začarovaného, ​​ale čistého tónu, pištoľník Guns N 'Roses použil repliku Les Paul '59 zapojenú do Marshall JCM, s pomocou ktorej pravdepodobne pomáhal nejaký Jack Daniel's.
 • Video bolo natočené v Park Plaza a 450 South La Brea v Hollywoode. Prvé video skupiny, ktoré bolo veľmi úspešné, získalo v roku 1988 ocenenie MTV Video Music Awards za najlepšie nové video pre interpreta. Pieseň v šou predviedli Guns N 'Roses.
 • Toto bolo použité vo filme z roku 2017 Jumanji: Vitajte v džungli a ďalšia splátka, Jumanji: Ďalšia úroveň (2019). Filmy sa odohrávajú vo virtuálnej džungli.
 • Keď Axl povie „môj had“, opisuje svoj slávny tanec, ktorý skopíroval od Richarda Blacka, hlavného speváka skupiny Shark Island.
  Anthony - Mesquite, TX
 • Slash opustil kapelu v roku 1996 a nechal Axla Rosea pevne ovládať. Rose udržiavala skupinu s novými členmi a v roku 2001 sa dostala do ďalšieho sporu so Slashom, keď producenti Čierny jastrab zostrelený chcel vo filme použiť „Welcome To The Jungle“. Podľa Slasha to Axl odmietol, pokiaľ to nemôže znova nahrať so súčasnými členmi Guns N 'Roses, čo znamená Slash a zvyšok skupiny. Chuť na ničenie zostava by prišla o honoráre.

  Pieseň sa nikdy nedostala do filmu, ktorý rozpráva príbeh nešťastného amerického útoku na Mogadišo v roku 1993. Bude použitý v scéne, kde sa Army Rangers pripravujú na nálet - v skutočnom živote to naozaj urobili. vypustite pieseň, než vyrazíte. Na ich mieste bola použitá pieseň Faith No More „Falling To Pieces“.
 • Guns N 'Roses sa prekvapivo predstavili na MTV Video Music Awards 2002, kde predviedli túto pieseň. V tej dobe bol Axl Rose jediným pôvodným členom kapely, ale na ich album bolo veľké očakávanie Čínska demokracia , čo sa čoskoro očakávalo. Album sa konečne objavil v roku 2008 .
 • Táto pieseň je použitá vo soundtracku k hre Playstation 2 Grand Theft Auto San Andreas . Axl prepožičiava svoj hlas jednej z rozhlasových staníc.
  Mayank - Birmingham, Anglicko
 • V roku 2007 si traja tínedžeri na škole Booth Free School v Roxbury v Connecticute (jeden z nich domovník) pohrávali so systémom miestneho rozhlasu, keď jeden z nich spieval niekoľko textov k tejto piesni vrátane piesne „Si v džungli, dieťa; zomrieš. ' To vystrašilo jednu učiteľku, ktorá si myslela, že je to hrozba, zabarikádovala sa v triede a zavolala políciu, ktorá vošla a zadržala troch tínedžerov, kým nemohli objasniť nedorozumenie.
 • Úryvok z tejto piesne sa stal trochu chytľavou frázou pre Axla Rosea, ktorý pri predvádzaní na šou začal kričať na davy: „Viete, kde ste, sakra !?“ Axl to povedal v roku 2006, keď predstavil skupinu The Killers na udeľovaní cien MTV Video Music Awards.
 • Spoločnosť Guns N 'Roses otvorila pre spoločnosť Aerosmith v lete 1988 a vyvrcholila predstavením 15. septembra v tichomorskom amfiteátri v kalifornskom meste Costa Mesa. Na tejto záverečnej show sa cestná posádka Aerosmith zabavila tým, že sa obliekla do gorilých kostýmov a pohrávala sa na pódiu, keď G N 'R predviedol túto pieseň. Bolo to všetko v dobrej zábave, pretože kapely spolu vychádzali skvele, pričom Axl obdivoval Aerosmith na každom predstavení. Keď tej noci Aerosmith vystúpil na pódium, nechali sa k nim pripojiť Guns N 'Roses, aby si spoločne zahrali skladbu „Mama Kin“, pieseň, o ktorej sa často hovorilo.

  Na konci turné boli Guns N 'Roses najhorúcejšou skupinou -' Sweet Child O'Mine „hit #1 v týždni, keď sa turné skončilo.
 • Slashova výbava ako celok Chuť na ničenie Album bol replikou gitary Les Paul vyrobenou spoločnosťou Kris Derrig z roku 1959 a prenajatou spoločnosťou S.I.R. (známy ako S.I.R. ako Stock #36) Marshall 1959 Superlead Metal Panel modifikovaný Frankom Levim a Glennom Buckleyom (na základe úpravy Tima Caswella na Stock #39).
  Ryan - Sarnia, ON
 • Toto je soundtrack k reklame Super Bowl 2016 na Taco Bell Quesalupa, na ktorej sa predstavia basketbalista James Harden, futbalová hviezda Neymar, herec George Takei a Bryan Wilson z 'Texas Law Hawk'. Na mieste sa dozvedáme, že syrový pôžitok bude väčší ako Tinder, drony a možno dokonca aj futbal.
 • Toto bolo použité štyrikrát Simpsonovci :

  „Bart has two Mommies“ (2006)
  „Mobile Homer“ (2005)
  'Eight Misbehavin' (1999)
  „Marge on the Lam“ (1993)
 • Axl Rose nebol prvým známym frontmanom Indiany, ktorý napísal text o temnej časti Los Angeles: V roku 1981 vydal Van Halen na svojom albume „Mean Street“. Spravodlivé varovanie album; David Roth pochádza z New Castle v Indiane, ale skupina vznikla v LA.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: