Čo tým myslíte? od Justina Biebera

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Počas vystúpenia v rozhlasovej šou Ryana Seacresta sa Biebera pýtali na význam názvu tejto piesne. Odpovedal: „Dievčatá sú často také, ako obyčajné žabky ... niečo hovoria a potom myslia niečo iné, vieš? Takže by som chcel: „Čo tým myslíš?“


 • Pieseň je spoluprácou s Jasonom 'Poo Bear' Boydom, ktorý spolupracoval napríklad s Whitney Houston, Usher a Pink. Predtým bol spoluautorom väčšiny piesní v sérii Music Mondays Justina Biebera.


 • Toto bol druhý singel Justina Biebera, v ktorom je názov piesne štvorslovnou otázkou. Nasledovalo to po jeho spolupráci so spoločnosťami Skrillex a Diplo, „Where Are U Now“.


 • V čiernobielom lyrickom videu sú skateboardisti Ryan Sheckler a Chelsea Castro.
 • Bieber predviedol túto pieseň pri udeľovaní cien MTV Video Music Awards 2015. Na konci predstavenia bol pripútaný k prístroju a zdvihol asi 50 stôp do vzduchu, pričom pred návratom na zem urobil niekoľko leteckých manévrov a rozplakal sa.


 • Skromný videoklip k piesni nakrútil filmový režisér Brad Furman, medzi ktorého kredity patrí Lincolnov právnik (2011) a Bežec bežec (2013). V klipe sa Bieber zbližuje so svojou hereckou hviezdou, moldavskou modelkou a herečkou Xeniou Deli, v zúboženom moteli - predtým, ako ho unesú niektorí maskovaní muži. Ukázalo sa, že spevák to mal celú dobu v pláne a skončí na párty v skate parku so svojimi únoscami.

  Vo videu hrá kolumbijsko-americký herec John Leguizamo, ktorého životopis zahŕňa hranie Chi-Chi in Wong Foo, vďaka za všetko! Julie Newmar (za ktorý bol nominovaný na Zlatý glóbus za najlepšieho herca vo vedľajšej úlohe) a za film hlas Sid Sloth Doba ľadová a jeho pokračovania.
 • Povedala Xenia Deli A ONLINE o videu. 'Príbeh je vášnivá láska, o bláznivej láske,' povedala. 'Milujeme sa, ale zároveň sa nenávidíme.'
 • Toto bola prvá #1 Justina Biebera vo Veľkej Británii. Do tej doby bolo spevákovou najlepšou snahou „Boyfriend“, ktorá sa umiestnila na 2. mieste. Bola to tiež Bieberova debutová hitparáda v Austrálii. Jeho predchádzajúce najlepšie Down Under bolo #3, ktoré 'Baby' dosiahlo.
 • Justin Bieber sa stal 21. umelcom, ktorý debutoval na 1. mieste na Hot 100, keď sa to uklonilo na vrcholovej pozícii. Bol prvým kanadským a vôbec najmladším sólovým mužským umelcom, ktorý to urobil.
 • Toto bol 31. horúci 100 #1 hit, ktorý položil otázku. Predtým to urobil v roku 2010, keď sa Rihanna s pomocou Drakea pýtala „Ako sa volám? '
 • Bieber skutočne chce odpoveď na svoju otázku. Zopakuje názov „Čo tým myslíš?“ 28 -krát počas celej piesne.
 • Toto bolo rekordom týždňa jeden pre Spotify, keď bol streamovaný 21 miliónov krát za pouhých päť dní.
 • Toto je jedna z troch skladieb Účel napísané o Selene Gomez, s ktorou Justin Bieber chodil v rokoch 2010 až 2013. Speváčka počas vystúpenia v šou povedala Ellen DeGeneres, že táto pieseň, „trochu“ piesní „Sorry“ a „Mark My Words“ sú predovšetkým o Selene .
 • Bieber povedal rozhlasovému hostiteľovi Ryanovi Seacrestovi, že veľa inšpirácie pre jeho hudbu pochádza od Gomeza. 'Bol to dlhý vzťah a vzťah, ktorý spôsobil zlomené srdce a šťastie, a veľa rôznych emócií, o ktorých som chcel písať,' povedal.
 • Justin Bieber nahral remix tejto piesne s Arianou Grande. Fanúšikovia, ktorí si ho predobjednali Účel albumu bola bezplatne poskytnutá kópia novej verzie duetu.
 • Pieseň používa tikajúce hodiny ako jeden z inštrumentálnych hákov na znamenie, že čas sa kráti, takže sa dievča lepšie odhodlá. Keď sa toto dostalo na prvé miesto v hitparádach, žiadny iný hit z Top 10 nepoužil hodinový zvuk, vďaka čomu bola pieseň okamžite identifikovateľná.
 • Druhý inštrumentálny háčik poháňaný flautou pomáha udržiavať optimistickú atmosféru v piesni pri líčení alebo pri rozchode. Rovnako ako tikajúce hodiny, flauta chýbala medzi 10 súčasnými skladbami tejto piesne (napríklad „Cheerleader“ a „Good For You“) a pomohla jej vyčnievať z radu.
 • Bieber používa kontrasty v textoch, aby ukázal svoju frustráciu z tohto nerozhodného dievčaťa: „Nechceš, aby sme skončili, kde mám začať?“, „Najprv chceš ísť doľava, potom chceš odbočiť doprava,“ „Najprv ty „si hore, potom si dole a potom medzi“
 • Hlasovali o tom pracovníci Točiť ako svoju najlepšiu pieseň za rok 2015. Povedali:

  „Napätie v otázke, či„ Čo máte na mysli? “ bola by pieseň, ktorá by Biebera vrátila na vrchol, trvať možno 15 sekúnd. Ak je technicky možné odolať týmto úsvitom nových klavírnych akordov, pokiaľ sú sprevádzané iba metronomickým časomierou, akonáhle Justin prvýkrát vysloví titulnú frázu a parkourovo poskakujúci syntetizátor, je to po všetkom.

  Drážka je okamžite známa, ale nie je taká, ako čokoľvek iné, čo ste kedy počuli: Žiadna popová pieseň v nedávnej histórii nebola taká jasná na nohách, až do bodu, kedy najvýstižnejší hudobný bod porovnania v skutočnosti nie je tropický dom Kyga a Robina Schulzových, ale beztiažové pokerové centrum boduje do 90-tych videohier ako ježko Sonic a Mario Kart 64 . '
 • Toto bol 47. vstup Justina Biebera do rebríčka Hot 100. Keď sa Biebs stal vôbec prvým víťazom rebríčka hitparád, prekonal rekord, ktorý predtým držala Taylor Swiftová v počte návštev, než sa do vedúcej bilancie dostala.

  Rekord Biebsovej pokorila Nicki Minaj. Queens MC mala 106 záznamov v tabuľke, predtým ako sa Doja's Cat's Say So vyšplhala na #1 v máji 2020.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: