Čokoľvek to urobí, predstavte si Dragons

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Vďaka tejto óde na ambície sa frontman skupiny Imagine Dragons Dan Reynolds snaží byť najlepší bez ohľadu na prekážky.

  Za akúkoľvek cenu
  Vynesieš ma na vrchol
  Som pripravený na všetko, čo je potrebné
  Pretože milujem adrenalín v žilách


  Reynolds chce vo svojom živote niečo dosiahnuť a je na to pripravený Vyvíjať sa .


 • Pieseň produkoval Joel Little, ktorý je najlepšie známy ako kľúčový muž Lorde na svojom debutovom albume, Čistá hrdinka .


 • Povedal to gitarista Wayne Sermon HMV.com toto bolo Vyvíjať sa trať, ktorej najdlhšie trvalo dostať sa do prava. Vysvetlil:

  „Dan mal prvý a predbežný refrén naozaj rýchlo. Ale refrén nebol správny. Prešli sme tonu nápadov a verzií, než sme našli správny postup akordov a správnu melódiu. Niekedy je to rýchle, niekedy nie. Tento proces nie je nikdy dvakrát rovnaký. “


 • Konzervatívna politická akčná konferencia je každoročné podujatie, na ktorom sa zúčastňujú americkí konzervatívni aktivisti a volení predstavitelia. Keď sa Imagine Dragons dozvedeli, že CPAC používa túto pieseň na svojom webe, úspešne siahli po jej stiahnutí.
 • Pieseň je o zotavení sa z bolesti v minulosti. 'Je to o prekonaní vlastných problémov so sebadôverou, ktoré mám od mladosti,' povedal Dan Reynolds Rádio ABC .

  „Myslím si, že tento názov pravdepodobne dáva tejto piesni viac ako ktorákoľvek iná pieseň Vyvíjať sa ,' pridal. „Odmalička ma učili, že môžeš robiť všetko, o čom si mohol snívať, ale musel si pracovať tvrdšie ako ostatní a nikdy sa nevzdávať. Je to klišé. Ale existuje dôvod, prečo je to klišé. '


 • Toto ocenenie získalo cenu za najlepšie rockové video v rámci udeľovania cien MTV Video Music Awards 2018.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: