When The Rain Begins To Fall od Jermaine Jacksona

Zistite Svoj Počet Anjela

 Prehrať video

 • Pia Zadora na ňom spievala s Jacksonom. Pieseň bola napísaná pre zvláštny akčný sci-fi film s názvom Voyage Of The Rock Aliens , v ktorom hrá Zadora. Pieseň je jednou z mnohých, ktoré využívajú poveternostné podmienky ako symbol sily a odolnosti vo vzťahu: keď bude pršať, on bude jej slnkom. >> Kredit na návrh :
  Mike - Santa Barbara, CA


 • Skladbe sa darilo lepšie v Európe, kde sa stala #1 v niekoľkých krajinách vrátane Belgicka, Francúzska, Nemecka, Švajčiarska a Holandska.


 • Toto vyvrcholilo na 22. mieste v rebríčku US Dance Club Songs.


 • „When The Rain Begins To Fall“ napísala Peggy March, známa svojim hitom z roku 1963 „ Budem ho nasledovať ,' spolu s Michaelom Bradleym z Paul Revere & the Raiders a skladateľom Steveom Wittmackom. V tom čase trio vytvorilo kalifornskú skupinu BMW. March nahral pieseň aj ako duet s nemeckým spevákom Andreasom Zaronom.
 • In Voyage Of The Rock Aliens , Zadora to predvádza s kolegom Craigom Shefferom (ktorého spev dabuje Jackson). Jackson sa vo filme objaví aj ako postava Rain.


 • K-popová superstar Psy vložila svoju rotáciu do piesne pre svoj album z roku 2022 Psy 9 . Jeho verzia s názvom „Now“ je založená na verzii z roku 1987 od kórejskej skupiny s názvom Seoul Family. Psyho na jeho tracku sprevádza Hwa Sa z MAMAMOO.

  PSY by nevydal svoju reinterpretáciu „When the Rain Begins to Fall“, keby sa k nemu nepridal Hwa Sa. 'Nestretol som sa s ňou osobne,' vysvetlil billboard . 'Ale práve som ju oslovil a povedal som: 'Mám skladbu a chcem urobiť remake tejto klasickej piesne medzi mužským a ženským vokálom. Ale žena musí byť silná, takže si myslím, že si to ty. poslať ti stopu, ale čo si o tom myslíš?“ A ona hovorí: 'Idem do toho.' Bez toho, aby som počúval! Takže som si povedal: 'Wow, som veľkým fanúšikom Hwa Sa a ona reaguje na mieste, bez toho, aby ma počúvala.'
 • PSY strela video z predstavenia pre skladbu „Now“, v ktorej účinkujú obaja speváci s choreografiou piesne. Svoje tanečné pohyby predvádzajú v sprievode mladých tanečníkov v bielej prázdnote, okrem dvoch telefónnych búdok.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: