Kamkoľvek pôjdete volaním

 • Gitarista skupiny The Calling, Aaron Kamin, napísal túto pieseň, ktorá sa chytila ​​dojímavého posolstva nasledovať niekoho na konci zeme. Aaron v rozhlasovom rozhovore vysvetlil: „V čase, keď najlepšia priateľka mojej babičky zomrela, zanechala po sebe 50 -ročného manžela, bol som na pohrebe a potom som začal premýšľať o tom, aké by to bolo byť ním. a nechajte svoj celý život zmeniť tak dramaticky a nie najlepšie v priebehu niekoľkých okamihov. Niekto, s kým žiješ a rastiš a je jedno, aby si bol preč, je blázon a myslel som si, že všetko, na čo kedy myslel, bolo pravdepodobne nájsť spôsob, ako sa k nej vrátiť alebo byť s ňou, alebo sa uistiť, že je v poriadku alebo niečo podobné. . To bol sentiment. “

  Vedúci spevák skupiny Calling Alex Band je na tejto trati tiež uznávaný ako skladateľ.


 • Existujú dve verzie tohto videa. Prvá bola vyrobená v Mexiku a druhá, známejšia verzia, bola vyrobená v kanalizácii LA. Nigel Dick, ktorý režíroval video LA, si uvedomil, že musia vytvoriť nový, pretože ten prvý sa k piesni nehodí. Novému sa na MTV mimoriadne darilo Total Request naživo .
  Audrey - LA, CA
 • Producentom je Marc Tanner, ktorý je spoluautorom a producentom hitov pre skupinu Nelson Palmero Road albumu vrátane tejto skladby.


 • Palmero Road bol prvým albumom skupiny The Calling, ktorá vydala ešte jeden album pred rozchodom v roku 2005. Skupina mala veľký zlom, keď vo filme z roku 2000 hrala pieseň „Weverever You Will Go“. škaredý kojot .
 • Album bol prekvapivým hitom, predalo sa ho viac ako 800 000 kópií, ale v kapele spôsobilo veľké napätie, keď bubeník Nate Wood a basgitarista Billy Mohler v roku 2003 kapelu opustili a zažalovali Kamina a speváka Alexa Banda, pričom tvrdili, že nie sú v poriadku. zaplatil za svoje príspevky.


 • Speváčka a gitaristka Charlene Soraia, rodená Londýnčanka, nahrala obal tejto piesne ako soundtrack k reklame na čaj Twinings. Jej verzia sa dostala do britského rebríčka jednotlivcov v októbri 2011 potom, čo bola sprístupnená na stiahnutie, a nakoniec strávila 24 týždňov v zhode, pričom sa dostala na 3. miesto. Soraia navštevovala Brit School, kde medzi ostatných žiakov v tom čase patrili Adele, Rox a Kate Nash.
 • Táto pieseň bola uvedená v promách pre televízny seriál Star Trek: Enterprise .


Zaujímavé Články