Kto vedel o Pink

  • Ružová v Londýne Denná pošta 26. mája 2006, „Kto vedel“ je o strate milovanej osoby kvôli drogám: „Môj život bol šialený, nebol som (v mladosti) mimo kontroly a robil som veľa hlúpych vecí. Niektorí moji priatelia predávali crack a ja som sa tiež dostal k drogám. Vždy som bol k tomu úprimný, aj keď nerád zachádzam do podrobností. Mám veľa mladých fanúšikov a nechcel by som im dávať žiadne nápady. Keď som mal 14 rokov, našiel som mŕtveho priateľa na predávkovanie drogami. Bol to mužský priateľ, nie priateľ. Väčšina ľudí na pohrebe boli len deti. Mal to byť pre mňa budíček, ale nebol. “
  • Pink prezradila, že chlapcom, o ktorom v tejto piesni spieva, je Sekou Harris, ktorý zomrel na predávkovanie heroínom. Ako roky plynuli, Pink hovorí, že pieseň pre ňu získala iný význam, pretože sa môže týkať mnohých ľudí v jej živote, vrátane jej manžela Careyho Harta.
  • Pink to napísal s Maxom Martinom a Lukaszovým Dr. Luke 'Gottwald, tím, ktorý stojí za hitovou baladou Kelly Clarksonovej' Since U Been Gone ', ktorý tiež produkoval trať.
  • Toto bol druhý singel zo štvrtého štúdiového albumu Pink po piesni „Stupid Girls“. V USA spočiatku nezapôsobilo, dokonca ani neprasklo Hot 100, ale bolo vydané znova, keď sa pieseň „U And Ur Hand“ dostala do Top 10. Tentoraz vyvrcholila na 9. mieste.
  • Povedala Pink MTV pieseň je aj o metaforickej smrti priateľstva. Povedala: „Ste navždy najlepší priatelia a potom o tri roky neskôr ste sa dva roky nevideli. Čo sa stalo? Rozrastáte sa a ľudia prichádzajú a odchádzajú z vášho života z rôznych dôvodov, ročných období. '
  • Videoklip režíroval Dragon (Samuel Bayer, Robert Hales a Brian Lazzaro) a bol natočený v Los Angeles. Nasleduje mladý pár na karnevale, ktorý sa zdanlivo skvele zabáva pri jazde a hraní hier, ale priateľ má tajomstvo: Je drogovo závislý. Keď sa odplížil, aby sa dostal vysoko, predávkoval sa a jeho rozrušená priateľka ho našla. Dragon's Samuel Bayer je plodný režisér, ktorý riadil Nirvanu. Vonia ako duch mladosti “a„ American Idiot “spoločnosti Green Day medzi mnohými ďalšími.
  • Nie som mŕtvy v USA vyvrcholil na 6. mieste. V roku 2017 získala dvojitú platinovú certifikáciu za 2 milióny predaných kópií.


Zaujímavé Články