The Supremes nemôžeš uponáhľať lásku

 • Toto bolo napísané plodným tímom skladateľov z Holandska-Dozier-Holland. Bola založená na gospelovej piesni s názvom „Nemôžeš ponáhľať Boha“, ktorú naspievali Dorothy Love Coates a Gospel Harmonettes, gospelová skupina so sídlom v Birminghame v Alabame.
  Jerro - Nová Alexandria, PA


 • Eddie Holland prišiel s názvom melódie Briana Hollanda pre túto pieseň. Lamont Dozier pripomenul 1000 UK #1 hitov Jon Kutner a Spencer Leigh: „Pokúšali sme sa zrekonštruovať„ Príďte sa pozrieť na mňa “a nejako sa to zmenilo na„ Nemôžeš ponáhľať, láska “. V zásade to bol pocit evanjelia, o ktorý sme prišli. '
 • Toto bol prvý z druhého radu po sebe idúcich amerických hitov č. 1 pre Supremes. Na konci roku 1964 a do roku 1965 zmapovali päť za sebou idúcich #1. V roku 1966, počnúc skladbou „Nemôžeš spěchať, láska“, zmapovali ďalšie štyri.


 • Obálka od Phila Collinsa sa dostala do USA č. 10 a Veľkej Británie č. 1 na konci roku 1982. Jeho verzia bola použitá ako hlavná téma pre film s rovnakým názvom z roku 1988 a inšpirovala basu Andyho Rourka v snímke „Tento očarujúci muž“ The Smiths.

  Takáto bola jeho láska k vydavateľstvu, ktoré Phil zapísal na rukáv albumu „Motown, pozdravujeme vás“ Dobrý deň, musím ísť , ktorá obsahovala text „Nemôžeš ponáhľať, láska“. Jeho čiernobiele video, na ktorom sú traja Phil Collinses stojaci v rade, bolo navyše poctou The Supremes.

  Collins neskôr najal Lamonta Doziera, aby bol spoluautorom piesne „Two Hearts“, ktorá bola použitá vo filme, v ktorom Collins hral vo filme s názvom Buster to bolo stanovené v 60 -tych rokoch. Táto pieseň bola umiestnená na 1. mieste USA, čím získal Dozier ako 14. miesto v rebríčku najlepších skladieb v rebríčku Hot 100.
 • Dixie Chicks to pokryli pre soundtrack k filmu z roku 1999 Utečená nevesta .


 • Pracovný názov tejto piesne bol „This Is Where I Came In“.
  Jerro - Nová Alexandria, PA
 • Vysvetlil to Phil Collins Mojo časopis február 2009, že túto skladbu pokryl ako „poctu Motownu“. Dodal: „Potrebovali sme dať všetko do poriadku, ale v skutočnosti sme neuspeli. Na začiatku neboli žiadne originálne struny. Motown je miesto, kde som hudobne žil, keď som vyrastal. V 60. rokoch som bol pravidelným hosťom v klube Marquee na ulici Wardour Street (Londýn). Vždy som sa bol pozrieť na The Action a The Who a obaja urobili skvelé obaly Motown. Trate v Motowne boli vždy inšpiráciou. Úvodné akordy a drážka „vlny horúčav“ vždy zneli, akoby mi vyšlo slnko. Bolo to také povznášajúce a pozitívne. Aj názvy - The Supremes, Four Tops, The Marvelettes, The Miracles - znejú, akoby mali okuliare napoly plné! Hudobníci na všetkých skladbách Motown nehrali ako ostatní chlapci z relácie Pop. Benny Benjamin, James Jamerson - všetci boli skutočne jazzoví hudobníci. A každý deň chodili do práce a vedeli, že budú hrať na veľkej hitovej nahrávke a bol by to klasický materiál; muselo to byť úžasné. “
 • Spýtal sa Hudobný biznis po celom svete čo si myslí o verzii Phila Collinsa, Lamont Dozier odpovedal: „Myslím si, že mal rešpekt, pretože miloval pieseň a miloval Motown. Mal vlastnú interpretáciu a svoj vlastný štýl. Myslel som, že je to dobre urobené. '


Zaujímavé Články