Ste inšpiráciou z Chicaga

Zistite Svoj Počet Anjela

 • Z posledného albumu skupiny s Petrom Ceterom táto pieseň oslavuje niekoho, kto konečne našiel osobu, ktorá ho inšpiruje.


 • David Foster, ktorý sa stal jedným z najväčších hitmakerov 80. a 90. rokov, napísal túto pieseň s Petrom Ceterom a tiež produkoval album. V spolupráci s Fosterom skupina urobila niekoľko úprav svojho zvuku v záujme dosiahnutia väčšieho počtu hitov. Traja členovia skupiny boli predovšetkým hráčmi na lesný roh a na väčšine piesní skupiny Foster/Cetera nemali veľa práce.

  Nápad bol však obrovský, pretože skupina si našla nové publikum a dokázala pokračovať v nezmenenej forme ďalšie tri desaťročia.

  Bill Champlin, ktorý sa pripojil k skupine v roku 1981, povedal Songfacts, ako sa v tomto novom smere predstavila sekcia klaksónov: „Neboli s tým spokojní, pretože mnohé z týchto melódií jednoducho nevyžadovali rohy. Takže boli z toho veľmi nešťastní, pretože sa vždy videli ako hviezda Chicaga. A v jednom momente, keď vyšli prvýkrát, pravdepodobne boli. Ale zrazu poslucháči a fanúšikovia Chicaga počúvali spevákov a hru na gitare. '


 • Cetera zaznamenala aktualizovanú verziu v roku 1996 so skupinou Az Yet. David Foster zaznamenal vo svojom roku 1991 verziu v kolotočovom štýle Preskupenia album. Cetera a AZ Yet tiež urobili novú verziu piesne „Hard to Say Sorry“, ktorá bola ich prvým veľkým hitom s Davidom Fosterom.
  Sara - Silver Spring, MD, nad 3


 • Cetera a Foster napísali túto pieseň pre Kennyho Rogersa. Keď to Rogers nenahral, ​​trochu to prepísali a nahrali pre Chicago.
 • Video natočila Leslie Libman, ktorá pracovala aj na klipe k piesni Hard Habit To Break. Ukazuje to, že členovia skupiny v niektorých scénach vážne hrajú na svoje nástroje, zatiaľ čo dej sa odohráva medzi párom, ktorý sa veľmi podobá na Madonnu a Billy Idola. Libman by neskôr pracoval na rôznych televíznych projektoch a režíroval epizódy seriálu Vražda: Život na ulici , Drôt a Gideonov prechod .


 • David Foster priviedol na túto skladbu štúdiového hudobníka Carlosa Vegu, aby hral na bicie, čo bolo veľkým zdesením bubeníka skupiny Dannyho Seraphina. Foster tiež využil iného bubeníka na skladbe „Stay The Night“.

Zistite Svoj Počet Anjela

Pozri Tiež: