To na mňa veľmi nezapôsobí Shania Twain

 • Tento drzý singel napísala Shania Twain a jej producent/manžel Robert John 'Mutt' Lange. Shania spieva o rôznych chlapoch, ktorí sú plní seba - z dobrého dôvodu. Ale napriek svojmu výnimočnému talentu a atribútom na ňu nezapôsobia. Hľadá chlapa, ktorý by ju udržal „v teple uprostred noci“.


 • V čase, keď bola táto pieseň vydaná, mal Twain sedem hitov #1 Country, ale stal sa obľúbenejším pre popové publikum, keď sa umiestnil na 8. mieste v rebríčku Country, ale na 7. mieste v rebríčku Hot 100. Väčšinu z toho možno pripísať Muttovi Langeovi produkcia, ktorá si zachovala iba náznak twangu, ale zaplnila spektrum množstvom hákovitých vokálov na pozadí. Pomohla aj tematika - ženy sa mohli stýkať s mužmi, o ktorých spieva, bez ohľadu na to, kde žijú.
 • Shania v tejto piesni kontroluje Elvisa aj Brada Pitta. Jej výber obstál dobre, pretože Elvisova legenda sa len časom rozrástla a Brad Pitt sa postavil do 10 -tych rokov ako mužský sexuálny symbol. Tom Cruise by bol otrasnejšou voľbou.


 • Odkaz Shanie Twainovej na Brada Pitta bol inšpirovaný nahými fotografiami herca, ktoré boli zverejnené v roku Playgirl časopis.

  Dobre, myslíš si, že si Brad Pitt? To ma veľmi nezaujíma

  Vysvetlil Twain Billboard časopis:

  „Pamätám si, že ma navštívila priateľka a boli Vianoce. Piekli sme koláčiky. Písal som tento album a tam bol škandál [Pitt] a Gwyneth [Paltrow], kde boli jeho nahé fotky.

  A toto bolo ako všetok hnev. Len som si pomyslel: „Neviem, o čom je ten povyk.“ Hovorím si: „To na mňa veľmi nezapôsobí, myslím tým, čo je všetko za povyku. Vidíme ľudí nahých každý deň. ' To som si naozaj myslel.
  Nevyberal som si Brada Pitta. Ale to bola v tej chvíli len asociácia a veci, kvôli ktorým sa rozčuľujeme a čokoľvek. Samozrejme, mohol to byť každý nádherný chlap. “
 • Twain povedal o písaní Poď : „Niekedy sme doslova išli dva alebo tri dni v čase, keď sme sedeli pri ohni a ráno začali písať, popoludní sa šli prejsť, popoludní sa ísť prejsť na koni alebo jesť, potom písať, ísť ísť neskoro do postele, skoro ráno vstať a začať odznova. ' (Zdroj Tommyho supersite Shania Twain č. 1 ).
 • Pri spätnom pohľade bola táto pieseň vrcholnou Shaniou. The Poď album vyšiel v novembri 1997 a šesť singlov bolo vydaných pred vydaním albumu „That Don't Impress Me Much“ v decembri 1998. Nasledovalo ďalších päť singlov, ktoré nasýtili rozhlasové vlny v roku 1999. Nastala únava Shania a jej ďalší album, Hore! , sa jej nedarilo ani zďaleka, keď vyšla v roku 2002. Ďalšej Top 10 na Hot 100 nikdy nezískala.


 • Toto je Twainov tretí najväčší singel na Hot 100, po dvoch ďalších Poď skladby: ' Stále si ten jeden „(#2) a“ Odteraz “(#4). Bol to jej najväčší hit vo Veľkej Británii, kde sa predalo 763 000 kópií, a taktiež sa dostal na čelo singlových rebríčkov v Belgicku, Írsku, Nórsku a Holandsku.


Zaujímavé Články