Všetky tieto veci, ktoré som urobil, The Killers

  • Táto pieseň je o tom, ako dospieť a vykročiť z minulosti, snažiť sa urobiť zo seba lepšieho človeka. Napísal to spevák Brandon Flowers, keď pracoval ako zvonár v kasíne Gold Coast v Las Vegas. Pretože to bolo pred mobilnými telefónmi, zavolal svojim priateľom z práce a v prípade inšpirácie nechal nápady skladieb na odkazovače.
  • Rovnako ako ich hit 'Mr. Brightside, „táto pieseň má dve videá. Prvá verzia spieva The Killers pri prechádzke londýnskou ulicou. Druhú verziu režíroval holandský fotograf Anton Corbijn a predstavuje surrealistickú, snovú sekvenciu, v ktorej na The Killers, oblečených ako kovboji, zaútočia sporo odeté bojovníčky vyzbrojené bumerangmi (možno inšpirované filmom Russa Meyera) Rýchlejšie, mačička! Zabiť! Zabiť! ).
    Donovan Berry - El Dorado, AR
  • The Killers to často hrajú na svojich koncertoch ako najbližšie a texty piesní „Dostal som dušu, ale nie som vojak“ sa stali neopakovateľným momentom. Povedal to spevák Brandon Flowers Valiaci sa kameň O rade v roku 2009: „Konkrétne si pamätám, že som bol v garáži Ronnieho Vannucciho, keď som to písal. Neviem, prečo som to napísal, ale viem, že som veľa počúval U2 Joshua Tree a Všetko, čo nemôžete nechať za sebou . Niektorí ľudia sa správajú tak, že tá veta je nezmysel a ja tomu jednoducho nerozumiem. Ak počúvate pieseň, dáva to perfektný zmysel. Naši fanúšikovia to chápu. '
  • Brandon Flowers hovorí, že Lou Reed mal na túto pieseň obrovský vplyv, pretože refrén a časť „musím mi pomôcť“ boli kvety napodobňujúce Reedovo doručenie. Tri roky po nahraní piesne sa Killers spojili s Reedom na piesni „Tranquilizate“.
  • V piesni je gospelová vokálna skupina Sweet Inspirations, ktorú založila Cissy Houston, matka Whitney Houston. Sladké inšpirácie spievali s Elvisom Presleym a poskytli záložné vokály Van Morrisonovi k jeho klasickému hitu ' Hnedooké dievča “a tiež skórovanie vlastného hitu Hot 100 top 40 v roku 1968 so„ sladkou inšpiráciou “.
  • Podľa Flowersovej je basová linka tejto piesne „priamym odtrhnutím“ od skladby Davida Bowieho z roku 2002 „Slow Burn“.

Zaujímavé Články