Sneakin od Drakea (predstavenie 21 Savage)

  • Ide o vôbec prvú spoluprácu medzi Drakeom a 21 Savage. Môžu sa spojiť prostredníctvom Metro Boomin, pretože rapper z Atlanty nahral kolaboratívne EP s producentom s názvom Divoký režim a Metro Boomin ovládli väčšinu skladieb na spoločnom mixtape Drake and Future, Aký čas byť nažive .


  • O rytmus sa postaral producent z Atlanty London On Da Track, medzi ktorého ďalšie ocenenia patrí napríklad Životný štýl Rich Ganga a O programe Money od T. I. Keď hovoril s VladTV, Londýn odhalil, že spolupráca sa stretla potom, čo sa pár stretol v jeho rodnom meste.

    „Stretol som Drakea v Atlante v bare alebo čo ... Ja, Keyshia Cole a Drake ... Ja a Drake sme hovorili ako„ v klube práve potrebujeme 7 bangerov “... Išli sme do štúdia. Musel odísť ... Tak som mu poslal veľa úderov a on bol ako „chystáme sa zapísať do histórie“. Práve som nasmeroval veľa stôp, „a nechal ma to počuť, keď sa vrátil do Atlanty.“
  • London On Da začali vytvárať rytmy tajomným gitarovým sólom a potom pridali niekoľko priestorových organov. Povedal Génius ako sa jeho prístrojové vybavenie spojilo:

    „Najprv som mala zapnutú gitaru. Pretože som si myslel, že to bola len jedna z najľahších častí rytmu. Potom som nechal priestorové organy zaniknúť s gitarou, takže to znelo ako ... Len som si myslel, že je to iné. Potom som to natiahol. Zahrnul som to s okolitým zvukom, ktorý som hrával okolo gitary, ale gitaru som vytiahol. A ja som bol rád: 'Dobre, choďte hore.' Týmto spôsobom upútate pozornosť všetkých.

    Všetci čakajú na stavbu. Všetky moje beaty sú vybudované. Keď počujete moju hudbu, všetko je pripravené. Začína sa to niečím a potom to znie: „Ach áno! To je ono! “
Zaujímavé Články