Captive Bolt Pistol od Carcass

Zistite Svoj Počet Anjela

  • Na omráčenie hospodárskych zvierat pred ich zabitím sa používa pištoľ. V našom rozhovore s hlavným spevákom skupiny Carcass Jeffom Walkerom vysvetlil, že hudba bola napísaná ako prvá, a napísal text, ktorý ju dopĺňa. Povedal Walker: 'Pre mňa bola táto pieseň krátka, priamo k veci, mala veľký vplyv, len mi pripomínala pištoľ z bitúnku.'


  • Carcass je vplyvná britská metalová skupina, ktorá vydala svoj prvý album v roku 1988, potom sa po LP z roku 1996 rozpadla. Labutia pieseň . Chirurgická oceľ bolo ich prvé vydanie od opätovného sformovania skupiny. Spolu s hlavným spevákom a basgitaristom Jeffom Walkerom sa na albume objavuje pôvodný gitarista Bill Steer spolu s novým bubeníkom Danom Wildingom.

    Walker povedal: „Bill a Dan trať v podstate postavili. Keby som to mal po svojom, trochu by som to pomiešal, pretože je to celkom lineárna skladba: verš/refrén/verš/refrén/prestávka. Veľmi jednoduchá pesnička. V niektorých ohľadoch to vlastne znie ako mix staršej piesne, ktorú sme nazvali 'Tools of the Trade''.


Zistite Svoj Počet AnjelaPozri Tiež: