Skutočný tenký tieň od Eminema

 • S Eminemom sme sa zoznámili prostredníctvom jeho postavy „Slim Shady“, ktorá bola jedným z jeho alter eg spolu s Eminemom a Marshallom Mathersom (jeho skutočné meno). Na tejto trati Slim vyráža pohoršujúcim spôsobom na svojich kritikov a cestou prináša množstvo odkazov na popkultúru/celebrity (komik Tom Tom Green bol vtedy slávny). Má to byť paródia na stereotypné popové piesne, aj keď mnohým poslucháčom neprišla irónia.


 • Toto bola jedna z posledných skladieb nahraných na album. Eminem bol pod veľkým tlakom svojej nahrávacej spoločnosti, aby prišla s úspešným singlom, aby začala hrať v rozhlase a odpálila album - niečo podobné tomu, čo urobil album „My Name Is“ pre svoj prvý album. Potom, čo väčšinu dňa pracovali na rytme, sa to spojilo, keď Eminemova klávesnica a basgitarista uviazli na bubnovej dráhe, ktorú naprogramoval doktor Dre. Akonáhle mali rytmus, Eminem doň vložil texty podľa všetkých detí, ktoré sa obliekali a správali rovnako ako on. Nasledujúce ráno prišiel Eminem do štúdia a nahral vokály.
 • Eminem bol vyčerpaný, keď prišli s touto piesňou. Predtým, ako prišli s rytmom, bol pripravený nechať album tak, ako je a použiť ako prvý singel skladbu „The Way I Am“. Jeho nahrávacia spoločnosť to nechcela dopustiť.


 • Kathy Griffin, ktorá sa objavuje vo videu, je hlasom na začiatku, ktorý oznamuje: „Postaví sa prosím skutočný Slim Shady?“ V tom čase bola známa svojou úlohou v televíznom seriáli Zrazu Susan .
 • Na videu je tlupa mladých mužov s blond vlasmi oblečená ako Eminem. Predstavujú nočnú moru mnohých prímestských rodičov - légií fanúšikov, ktorí chcú byť rovnakí ako Eminem.


 • Eminem to predviedol pri udeľovaní cien MTV Video Music 2000 za veľmi nezabudnuteľné predstavenie. Eminem, sledovaný légiou dvojníkov, vstúpil zvonku z radnice Radio City Music Hall a pieseň im predstavil pri vstupe. Chlapci hrajúci dvojníka si museli na vystúpenie zafarbiť vlasy Eminem-blond.
 • Texty vychádzajú z cesty, aby boli urážlivé. Eminem sa pokúšal vyvolať kontroverziu, pretože vedel, že to bude veľa propagovať a predať viac albumov. Rozhlasová verzia je upravená.
 • Wisconsinská rozhlasová stanica WZEE dostala od FCC pokutu 7 000 dolárov za hranie neupravenej verzie tejto piesne. Stanica tvrdila, že technická porucha spôsobila, že prehrávač diskov CD upozornil na nesprávnu stopu. FCC tiež uložila pokutu 7 000 dolárov Coloradskej rozhlasovej stanici KKMG za hranie upravenej verzie tohto tvrdenia, pričom tvrdila, že pieseň je „zjavne urážlivá“. Pokuty boli zrušené potom, čo rapový priemysel uviedol, že zákaz je porušením slobody prejavu.
 • Eminem vo svojich piesňach dosiahol veľký počet kilometrov od úderov celebrít a získala tu veľkú pozornosť textami, ktoré naznačujú, že Christina Aguilera mala orálny sex s Carsonom Dalym a Fredom Durstom (spevák skupiny Limp Bizkit). Aguilera to odmietla a nazvala Eminema prasa, čo mu vraj neprekážalo. Na MTV Video Music Awards 2002 udelila Aguilera cenu za najlepšie mužské video, a keď Eminem vyhral za film „Bezo mňa“, nezdala sa byť šťastná.
 • V roku 2001 to vyhralo Grammy za najlepší rapový sólový výkon. Album Marshall Mathers LP vyhral aj za najlepší rapový album.
 • Toto bol Eminemov prvý hit číslo 1 vo Veľkej Británii, kde bol na začiatku oveľa populárnejší ako vo svojej domovskej krajine. Mal britské hity číslo 1 s hodnotami „Stan“ a „ Bezo mňa „pred dosiahnutím vrcholu v Amerike s“ Stratiť sa . '
 • Rovnako ako jeho prvý hit „My Name Is“, Eminem to prestal koncertovať niekoľko rokov po vydaní. V neskorších rokoch niekedy urobil zmes týchto piesní.
 • Zbor tejto piesne bol zaradený na koniec albumu „Angry White Boy Polka“ skupiny Weird Al Yankovic na jeho albume. Pudlový klobúk .
  Steph - SoCal, CA
 • Komik a hlasový talent Ralph Garman zaznamenal paródiu na tento film s názvom „Skutočný tenký Santa“, v ktorom svätý Nick rapuje o svojom výraznom chudnutí.
  Ekristheh - Halath
 • Sudca, ktorý odsúdil Eminema na pokutu a verejnoprospešné práce za to, že namieril zbraň na cestného manažéra Insane Clown Posse, mu na súde povedal: „Teraz je načase, aby ste sa postavili,“ odkaz na verš „Bude skutočný Slim Shady, prosím, vstaň. '


Zaujímavé Články